Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem tud róla senki, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud róla senki, és nem is használja senki, ha ennyi sok pozitív tulajdonsága van? Miért inkább a káros tabi, vagy a béna gumi a menő?

Figyelt kérdés

A hüvelyi pesszárium a nők óvszere. Olyan különböző méretekben gyártott gumi vagy orvosi szilikon eszköz, mely a hüvelybe az aktustól akár teljesen eltérő időpontban is a méhszáj elé felhelyezve 98%-os valószínűséggel mellékhatások nélkül elzárja a spermiumok útját a méhűr elől. Nem zavarja a közvetlen testérzést és az orgazmust nem befolyásolja. Hatásfoka spermicid /spermiumölő/ zselével még tovább fokozható. A méretet orvos kell, hogy meghatározza, de mivel a fiatal orvosoknak ebben nem sok a gyakorlatuk, érdemes idősebb szakembert megkérdezni. Az eszköz megfelelő használat és kezelés mellett némi túlzással egy életre szól.


[link]


2010. ápr. 27. 23:11
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
65%
de a gumi + pharmatex kombinációjánál nem jobb. akkor hasznaljatok pesszáriumot, mit avatkozol mások életébe? nekem a tabi a legjobb, soha nem is használnék mást, kivéve, ha nem ismerem az illetőt, akkor gumit. de ezekben a megbizhatatlan dolgokban nem bizok, olvastad a cikket. orvosok se ajánlják.
2010. ápr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
72%
Ennek nem csak előnyei vannak,hanem hátránya is pl. körülményes,nem is kicsit.2 órával az aktus elött fel kell helyezni és max. 8 órát maradhat bent aztán el kell távolítani.Ráadásul spermicid krémet kell mellé használni minden!aktus elött.Ennek tetejében pedig a nőnek fel kell dugnia ezt a "sapkát" és felhelyezni mindezt úgy,hogy onnan egy mm-t sem mozdulhat el.Ezt pedig nem egy alkalommal aztán x nap után kiveheti,mint a hüvelygyűrűnél,hanem minden szeretkezés elött!Ezeket te bevállalnád,hogy kotorászol magadban stb? Tényleg nem olyan egyszerű,mint gumit felhúzni,ahol ráadásul ellenőrizni is tudod,hogy jól tetted-e fel.
2010. ápr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 A kérdező kommentje:

akor ez az orvos hazudik nekem?

[link]

2010. ápr. 27. 23:40
 14/63 anonim ***** válasza:
azt ajánlom, h inkább vagy gumi, vagy huvelygyuru.
2010. ápr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 A kérdező kommentje:

amúgy szerintem ha a barátnőm eltúrte, hogy 2 évig sose legyen jó a puncijában nekem, kicsit kotorászhat ős is szerintem

amúgy a pesszárium NEM TUD elmozdulni, ha jó a mérete, mert nincs hova.

semmit sem tudodtok

2010. ápr. 27. 23:41
 16/63 anonim ***** válasza:
84%
nem hazudik. az 1 jo orvos. de akkor is körülményes felhelyezni. de te csak bajlodj vele, vagyis a barátnőd. hamar bele fogtok unni.
2010. ápr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 A kérdező kommentje:

gumi volt két évig és ezek után azt mondom, hogy nem, nem és nem


barátnőmnek meg a hormont kell kerülnie

2010. ápr. 27. 23:42
 18/63 anonim ***** válasza:
48%
h te milyen önző vagy. mi az, h " 2 évig sose volt jó "?? ezt mondtad már neki is? örült, gondolom.. őrült. jó, kotorásszon. olyan fertőzést kaphat, amitől akár meddő is lehet.
2010. ápr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 A kérdező kommentje:
gumival én 3 hónapig bajlódtam, mire sikerült vele...
2010. ápr. 27. 23:43
 20/63 A kérdező kommentje:

mindig mondtam neki!!


és nem kaphat fertőzést, mert megmosakszik, és a cucc fertőtleníthető, akkor mégis honnan?

2010. ápr. 27. 23:44
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!