Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem tud róla senki, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud róla senki, és nem is használja senki, ha ennyi sok pozitív tulajdonsága van? Miért inkább a káros tabi, vagy a béna gumi a menő?

Figyelt kérdés

A hüvelyi pesszárium a nők óvszere. Olyan különböző méretekben gyártott gumi vagy orvosi szilikon eszköz, mely a hüvelybe az aktustól akár teljesen eltérő időpontban is a méhszáj elé felhelyezve 98%-os valószínűséggel mellékhatások nélkül elzárja a spermiumok útját a méhűr elől. Nem zavarja a közvetlen testérzést és az orgazmust nem befolyásolja. Hatásfoka spermicid /spermiumölő/ zselével még tovább fokozható. A méretet orvos kell, hogy meghatározza, de mivel a fiatal orvosoknak ebben nem sok a gyakorlatuk, érdemes idősebb szakembert megkérdezni. Az eszköz megfelelő használat és kezelés mellett némi túlzással egy életre szól.


[link]


2010. ápr. 27. 23:11
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 A kérdező kommentje:

[link]


pearl indexe a gumiéval vetekszik

2010. ápr. 30. 11:44
 62/63 anonim ***** válasza:
igen, de csak akkor, ha jol helyezed fel, ami nehéz.
2010. máj. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim válasza:
Én nem hurrognám le a kérdés kiíróját, igenis megbízható módszer a pesszárium. Természetesen odafigyelés nem árt egyik védekezési módnál sem. Magyarországon minden szemetet el lehet adni, az értelmes dolgok nagy része ezen a téren sem kapható. Én pl. Németországból rendeltem egy spec. pesszit annó, ami szerintem nagyon megbízható. Lassan egy éve használjuk, de a ciklusomat mindig figyelemmel kísérem és kritikus napokon nagyon figyelünk. Amúgy igen, ez sem tökéletes módszer, vannak hátrányai, de minek nincs? Én például állandó gyulladásokkal, hólyaghuruttal stb. jártam nőgyógyászhoz, amig a tabit szedtem. Ami tényleg rossz: a nők nem kapnak megfelelő vizsgáltatokat és felvilágosítást védekezés terén a nőgyógyásznál.
2010. júl. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!