Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem tud róla senki, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud róla senki, és nem is használja senki, ha ennyi sok pozitív tulajdonsága van? Miért inkább a káros tabi, vagy a béna gumi a menő?

Figyelt kérdés

A hüvelyi pesszárium a nők óvszere. Olyan különböző méretekben gyártott gumi vagy orvosi szilikon eszköz, mely a hüvelybe az aktustól akár teljesen eltérő időpontban is a méhszáj elé felhelyezve 98%-os valószínűséggel mellékhatások nélkül elzárja a spermiumok útját a méhűr elől. Nem zavarja a közvetlen testérzést és az orgazmust nem befolyásolja. Hatásfoka spermicid /spermiumölő/ zselével még tovább fokozható. A méretet orvos kell, hogy meghatározza, de mivel a fiatal orvosoknak ebben nem sok a gyakorlatuk, érdemes idősebb szakembert megkérdezni. Az eszköz megfelelő használat és kezelés mellett némi túlzással egy életre szól.


[link]


2010. ápr. 27. 23:11
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
54%
kit érdekel.. inkább legyen meddő a barátnőd? basszus, annyira hisztis, és önző vagy, h az már fáj. mellesleg ezt a hormonos dolgot legalább orvos állapitotta meg, vagy csak vhol olvastátok?
2010. ápr. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
64%
ehh.. nem a mosakodásról van szó. a kezei akkor se tiszták, ha fertőtlenitővel mossa le. az meg, gondolom, nincs otthon. nem hallottál még arról, h a kéz sose tiszta? na, mind1, akkor bajlódjatok csak. nem tom, h minek idejönni leszólni a gumit, meg a tabit, ha az a 2 legjobb, és legmegbizhatobb modszer.
2010. ápr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 A kérdező kommentje:

és ez az orvos mondja, hogy a tabi nem túl jó és ő ajánlja a pesszáriumot, szóval , nem velem vitatkoztok! http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__82..


és akkora nagy önzőség, ha szeretnék érezni valamit?

2010. ápr. 27. 23:45
 24/63 A kérdező kommentje:

ti mind orvosok vagytok mi?

és mikor csaj úgy önkielégít, hogy felnyúl, vagy feltolja a tampont, az sokkal sterilebb, mi?

2010. ápr. 27. 23:47
 25/63 anonim ***** válasza:
64%
melyik orvos nem ajánlja a tabit? az orvostudakozós? na, még véletlenül se. rendszeresen látogatom az oldalt, és soha 1 rossz szót se mondott a tabira. nem, nem gond h akarsz vmit érezni.. de ez a gumis dolog csak fiuhiszti. h az én barátom, meg eddig minden ismerősömnek ugy is jó volt? sőt, a nemi betegségektől is véd.
2010. ápr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
66%

"amúgy szerintem ha a barátnőm eltúrte, hogy 2 évig sose legyen jó a puncijában nekem, kicsit kotorászhat ős is szerintem "


aha, szóval az egodról van szó, mert nem igazán áll fel :D

2010. ápr. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
62%
nem vok orvos, de a fél családom eü-s, vannak köztük orvosok is, ugyh nyugi, volt kitől tanulni. a tampon már magában nem higiénikus, az orvosok is inkább a betétet ajánlják. ja, azt meg nem tom, nem szoktam magamnak semmit se feldugdosni. :)
2010. ápr. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
44%
és megkérlek, h ne pontozgass le, mert nem értünk egyet. amugy 79 % - nek igaza van.
2010. ápr. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 A kérdező kommentje:

nekem két év alatt nem volt teljes "sikerem" gumiban

és ez az orvos írja, hogy ő a saját lányainak inkább a pesszáriumot, mint a tabit ajánlaná


attól, hogy a te ismerőseid szeretik a spenótot, attól én még hányhatok tőle nem?

és minek védjen a gumi a fertőzésektől, nem kúrunk félre

2010. ápr. 27. 23:49
 30/63 A kérdező kommentje:

felállni simán, te hülye állat!!!

akár 3szor is

de gumiban nem!

2010. ápr. 27. 23:50
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!