Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem tud róla senki, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud róla senki, és nem is használja senki, ha ennyi sok pozitív tulajdonsága van? Miért inkább a káros tabi, vagy a béna gumi a menő?

Figyelt kérdés

A hüvelyi pesszárium a nők óvszere. Olyan különböző méretekben gyártott gumi vagy orvosi szilikon eszköz, mely a hüvelybe az aktustól akár teljesen eltérő időpontban is a méhszáj elé felhelyezve 98%-os valószínűséggel mellékhatások nélkül elzárja a spermiumok útját a méhűr elől. Nem zavarja a közvetlen testérzést és az orgazmust nem befolyásolja. Hatásfoka spermicid /spermiumölő/ zselével még tovább fokozható. A méretet orvos kell, hogy meghatározza, de mivel a fiatal orvosoknak ebben nem sok a gyakorlatuk, érdemes idősebb szakembert megkérdezni. Az eszköz megfelelő használat és kezelés mellett némi túlzással egy életre szól.


[link]


2010. ápr. 27. 23:11
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
46%

Sok-sok buta válasz. Először is, a fogamzásgátló igenis káros. Felborítja a hormonháztartást sőt, akár meddőséget is okozhat(barátom párjával ez történt...). Mellesleg a legkevésbé biztonságos módszer.

Gumiról annyit, hogy nagyon nehéz megtalálni a megfelelőt egy embernek. Például nekem olyan problémát okoz, hogy lekonyulok tőle, de minimum lágyabb leszek, mert sajnos Magyarországon csak egy méretet forgalmaznak és az nekem egy kicsit szűk. De mondok mást: kiszakadhat.

Pesszárium tényleg jó, és tényleg azért nincs köztudatban, mert nem éri meg a gyártóknak pénzügyileg.


Tudjátok, a pénz nagy úr...

2010. ápr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
74%
Csak tudod mit nem értek?Minek jössz ide és teszel fel egy olyan kérdést,ami arra irányul,hogy ki miért nem használja,miért nem tud róla és mit gondol róla,ha egyszer a te véleményedet akarod mindenáron letuszkolni a torkunkon,ami itt a többségnek nem tetszik.Minek kérdezel,ha utána senkit nem hallgatsz végig?Menj holnap a barátnődhöz,nyomj a kezébe egy pesszáriumot és mondd neki "anyukám holnaptól ezt használod vagy nem dugunk" .Tessék és minket pedig kímélj meg.
2010. ápr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 A kérdező kommentje:
csak gondolatokat szeretnék ébreszteni és bíztam benne, hogy valaki megosztja tapasztalatát, nem csak a hallomásait, vagy a dezinformációit, amit tudni vél, bár még sosem próbálta
2010. ápr. 27. 23:59
 34/63 A kérdező kommentje:
az, hogy sokan mondanak hülyeséget, még nem teszi okossággá
2010. ápr. 28. 00:03
 35/63 anonim ***** válasza:
31%

Én adom a véleményét a kérdezőnek.Szerintem is egészségesebb egy pesszárium felhelyezése mint hormonokkal bombázni egy fejlődésben lévő testet.(természetesen a fiatal lányokról beszélek)

Ezt nem fogják fel az emberek, hogy nem most érzik meg a hatását hanem majd amikor esetleg gyereket szeretnének akkor, jé hoppá....szavacska.És én kirívó eseteket is tudok mondani ami még fiatal korban történt 1. a nővérem 17 évesen el kezdte és elhízott nagyon csúnyán,2.egyik ismerősömnek elkezdet meg erősödni a szőrzete.3.KISBABA rendszeres szedés mellet.

Tény, hogy ha már ilyesmi módszereknél tartunk akkor egyértelműen hüvely gyűrű , de én is a barátnőmnek szívesen ajánlanám.Gumival nekem is sok problémám volt.Nekem egyedül a duerx ultra thin amiben még el tudok menni.és még nem is szorítja szanaszét hossza is tökéletes.

2010. ápr. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
61%
Mennyit fizettek neked ezért?
2010. ápr. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
50%
Gigyelj igazad van csak nem tudom mit akarsz! Ennyit megtehet érted a barátnőd de ezt vele kéne megbeszélni! Másoknak attól még nem kötelező használni! Én pl ugyanezt a paranoiás szöveget hallgatom a kutyatápoknál! Mindegyik rajtunk akar élősködni meg stb stb, nehogymegvegyem a drága tápot mert jajj. Úristen, más is meg akar élni, most akkor mi van? Mindenki meg akar élni, mindenért fizetni kell. Én ugyan le nem teszem a gyógyszert mert évekig halodkoltam minden hónapnaban egyszer, szal inkább beteg leszek mint hogy azt mégegyszer elszenvedjem. De ettől még mások biztos használják. Miért kell it erősködni?
2010. ápr. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
83%

én hüvelygyűrűt használok a májam miatt, ott nem kell félni, hogy jól rakom-e fel meg stb.. nem használnék pesszáriumot, mert a hüvelygyűrű bevált, és csak mert a pesszáriumról még nem hallottál rosszat, még lehet káros. amúgy igen önző vagy, szenvedjen ő, hogy neked ne kelljen és dughass ahogy csak akarsz!

mi lenne ha elmennétek egy orvoshoz aki venne vért és ajánlana valami gyógyszert, módszert személyre szabottan a BARÁTNŐDNEK!


21/L

2010. ápr. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 A kérdező kommentje:

Én csak tudni szeretném, hogy miért nem használja senki, mikor paramétereit tekintve ez tekinthető az egyik legjobbnak.

Baszottul önző vagyok mi? Hogy élvezni szeretném.

Különben sajnos húgomnak volt abortusza nouvaring hüvelygyűrű mellett. Nagyokosok!

2010. ápr. 28. 14:41
 40/63 A kérdező kommentje:

ma 8:03.

én vagyok önző, te hülye liba! Te is feldugdosol magadnak mindenfélét, hogy a barátod kedvére kúrhasson, nem?

2010. ápr. 28. 14:43
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!