Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yadine fogamzásgátlóval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yadine fogamzásgátlóval kapcsolatok?

Figyelt kérdés

Nemrég konzultáltam a nőgyógyászommal, aki ezt a fogamzásgátlót írta fel. Kérdezte, hogy a családban voltak-e bizonyos betegségek, stb. Utánaolvasgattam a dolognak, és aimtől kicsit tartok az az, hogy csökken a libidóm, hüvelyszárazság és társai jelentkeznek. Illetve, hogy adott esetben nem fogok tudni leállni a szedésével. Ami még zavar, hogy bár egyáltalán nem vagyok vérzékeny, a mesesem sem erős, viszont novembertől úgy februárig rendszeresen vérzik az orrom. Öröklött dolog, és csak télen jön elő amikor hidegről melegre megyek, illetve fürdéskor nagyobb a páratartalom. Viszont tavaly kb minden nap vérzett, valamikor kórház lett a vége. Idén szedek rá Rutascorbint, így eddig nem volt semmi szerencsére.

A másik dolog, hogy én teljesen meg vagyok elégedve a 75A-s mellméretemmel, és kicsit attól is félek, hogy megnő. :D Mennyit változtathat rajta a fogamzásgátló?

Köszönöm szépen!



2016. nov. 18. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló tabletták egyik mellékhatása a Libidó csökkenés és a hüvelyszárazság függetlenül attól hogy melyik. Nem feltétlenül a tablettáttól fog nőni a melled bár ki tudja hogy rád hogy hat a hormon.. Én is szedtem ezt a tablettát nekem nem volt jó.. Sok mély pattanás jött ki az arcomon.. a hüvelyszárazság miatt állandó jelleggel kiújjult a hüvely gomba, libidóm béka feneke alatt volt.. De van akinek meg be válik.. Szóval próbáld ki ha nem jó akkor úgyis kapsz másik gyógyszert
2016. nov. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

5 évig szedtem Yadine-t,szünet nélkül. Nem volt semmi probléma, a libidóm picit csökkent,de még így is minden nap kívántam a páromat. Úgyhogy túl nagy bosszúságot nem okozott a szedése.

Hüvelyszárazság egyáltalán nem volt. Sőt,mióta abbahagytam sokkal problémásabb az egész.

A vérzésem gyenge volt nekem is, ez is változott,most inkább megvisel a havi baj.

Ha a nőgyógyász azt írta fel,ne parázz, én nem tapasztaltam semmi rosszat a gyógyszerrel kapcsolatban! :)

2016. nov. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 éve szedek Yadinet. Az elején csökkent a libidóm, viszont szerencsére rendeződött. A mellém nőtt tőle, aminek egyébként örültem. De 75-B-ről C-re változott, ez meg nem nagy különbség. Nekem bevált.
2016. nov. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!