Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Huvelygyuru mellekhatas?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huvelygyuru mellekhatas?

Figyelt kérdés

Ugy kezdodott az egesz, h egy honapja elkezdtem kohogni, orvos szerint allergia, ezert most allergia gyogyszert szedek. Aztan elkezdett fajni a torkom, arra gyulladascsokkentot kaptam, de nem igazan segitett, mikor visszamentem az orvoshoz mondta h mar ne szedjem, majd elmulik. Azota is faj a torkom, mar ket hete. Tegnap viszont belazasodtam. Ezert egyertelmu, hogy valami gyulladas van a szervezetemben. Es mar nem tudom, h mire gondoljak.

Lehetseges, hogy ez a huvelygyuru miatt van. Mar vagy 4honapja hasznalom, de elotte nem jelentkezett ilyen problema.


Koszonom elore is a valaszokat


2017. máj. 29. 07:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez inkább valami elhúzódó torok/mandulagyulladás, stb.

1 hónap alatt ha ilyet okozna már súlyosbodott volna ha mellékhatás, önmagában ilyet nem okoz hogy csak fáj a torkod, lázas vagy. Ha gyulladást okoz akkor az a hüvelyben történik és ott van gond. Inkább csak visszaestél a betegségeben. Immunerősítés kellene.

2017. máj. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!