Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mennyi az esély...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az esély arra, hogy terhes vagyok, ha épp menzeszem volt miközben történt a baleset, és vettem be sűrgősségi fog. Gátlót és azóta barnás pecsételésem van?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 17:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szinte 0. Alapból peteéréskor 20% az esély a teherbeesésre. Ti menzeszkor voltatok együtt, ami alapból jelentősen csökkenti az esélyeket. Plusz bevetted a tablettát, ami az EGYÉBKÉNT LÉTREJÖVŐ terhességek 85%-át megakadályozza. Ha ezek után teherbe estél, az már kész csoda...
2010. máj. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Igazából megijedtem, mert mielőtt bevettem utánaolvasgattam, és jópáran azt írták, hogy menzesz alatt estek teherbe :S így hát inkább bevettem a gyógyszert, - jobb félni mint megijedni elven. Persze így sem nyugodtam meg 100%-osan, mert páran erre is rácáfoltak, hogy meg is volt nekik, és vettek be gyógyszert volt aki 12 órán belül mégis terhessek maradtak..:S szóval ettől parázok..
2010. máj. 19. 17:21
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát van olyan tényleg, de az már tényleg nagyon ritka. Az a baba már meg akar születni:D De szerintem ne aggódj, tényleg nagyon kevés az esélyed rá. Akkor aggódhatnál, ha esetleg peteéréskor lettetek volna együtt, de így tényleg nagyon kicsi az esély:)
2010. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Remélem igazad lesz :) köszi szépen a válaszokat
2010. máj. 19. 17:38
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Megvan rá az esély, én úgy fogantam hogy használtak fogamzásgátlót is meg óvszert is, nem beszélve a pesszáriumról meg a hüvelykúpról, és így is sikerült, persze nem akarták de a 3. abortusz után rájöttek hogy halhatatlan vagyok. :D
2010. máj. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Most ez komoly??? :/
2010. máj. 19. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!