Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szűz voltam de barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz voltam de barátomnak megengedtem hogy egyszer betegye hogy milyen mert am se volt már szűzhártyám mert tesi órán elszakadt. Ugye ennyitől még nem lehetek terhes ha egyszer teszi be? Nem is volt elélvezés határán se.

Figyelt kérdés
Meg majd ha megyek fogamzásgátlót feliratni később akkor az orvos azt mondja hogy nincs meg a szűzhártyám kiröhögnek hogyha zat mondom hogy tesi órán? Mert télleg akkor szakadt el.
2010. máj. 29. 12:53
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
70%
"lekurrogtatnának"XD szép szavakat költesz. többet tudsz, mint gondoljuk?:D na mennyit, hadd halljuk. nemi hormonokról tudsz bármi? vagy hogy mi is az a fogamzásgátló pontosan? tudod, mitől szakad a gumi? tudod hogy kell használni? tudod egyáltalán a nemi anatómiádat? mert most így nem úgy tűnik. akkor mit tudsz? pucsítani, beképzeltnek lenni, másokat leszólni, meg nyávogni? gratulálok!
2010. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is lehetsz terhes! Csak azt nem értem, hogy ha odáig eljut az agyad, hogy a gumi lehet elszakad, akkor odáig miért nem, hogy gumi nélkül még veszélyesebb??? Igen... a gumi 100 alkalomból 5-ször elszakad (többnyire helytelen használat miatt), ha megtörténik, akkor is el lehet csámpázni dokihoz 72 órás tablettáért, amit beveszel, megjön a menzeszed, nincs semmi baj... Gyógyszer mellett, ha beüt a ménkű, még csak észre sem veszed! Majd csak akkor, ha nem jön meg tabletta mentes héten a vérzésed! Akkor meg már a választási lehetőséged kb annyi, hogy abortusz, vagy megszülöd... Mindkettőnek vannak pro és kontra érvei. A tablettát is ésszel kell szedni (gyógyszer kölcsönhatások, időben vedd be, ne jöjjön vissza, ne felejtsd el, stb) Ha ezekből egyet sem vétesz, akkor sem véd 100%-osan... Az előváladékot nem érezheted te sem, és ő sem igazán!
2010. máj. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
utolsó, örülök, h vannak még olyan felfogású emberek, mint te :) azt hittem már, h én vok a csodabogár, h védekezek.. :)
2010. máj. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%

1.: A jóisten föltalálta az előváladékot, amiben vannak spermiumok.--> Teherbe eshetsz. De ezt már páran kifejtették.

2.: Hol abban a logika, hogy a gumiban nem bízol, de a tablettában igen? Na meg hogy hagyod, hogy védekezés nélkül betegye a barátod?

3.: Az a kommentelő aki azt írta, hogy értelmileg megfelelsz egy 10 évesnek, az imént látott írásaidból következtetve nem áll távol a valóságtól. Hiába mondod, hogy nem igaz, senki se szereti bevallani, hogy butuska. :)

2010. máj. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes.
2010. máj. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
100%
butuska??? lol Enyhen fogalmaztal! Te 17 vagy??? tuti ien 14eves, a másik eltudom kepzelni ahogy ott altok beteszi 5sec re aszt kiveszi! Mi ez???? Ne bassz@ átmá! -.-" KURV@
2010. máj. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
:D ha csináljátok akor legalább élvezzétek is..szted barátodnak olyan nagy élvezet volt hogy csak beteszi és kiis veszi...?? xD amugy meg ÓVSZER és terhes vagy
2010. máj. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
PURUTTYAAAAAA!!!
2010. máj. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Anyám!Hogy te mekkora hülye vagy!Ha kíváncsi vagy vegyél egy vibrátort és akkor nem leszel terhes!Vagy húzass fel vele egy gumit arra a szánalmas 5 másodpercre nektek hülyéknek megtesz!Vagy ha olyan okos vagy a szex terén akkor felérted volna azzal a buta kis fejeddel, hogy elmész egy dokihoz és kérsz egy 72órás tablettát!De te amilyen okos vagy odáig nem jutottál el!Tudod középiskolában már tartanak szexuális felvilágosítást és ott ezeket amiket az előttem szólók elmondtak -te szépen leosztottad őket hogy te milyen okos vagy és ne nézzenek hülyének- na, ezeket ott elmondták!
2010. jún. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
középiskolában... dehogy csak ott, nekem általánosban volt legalább 6 felvilágosító órám, volt hogy mi mentünk, volt, hogy a felvilágosító jött:D még óvszert is megtanítottak velünk felhúzni. nagyon sokan végigröhögték az egészet, pedig ez komoly dolog... és gondolom az ilyen vihogós emberkék jutnak oda, ahol a nem kedves kérdező is van.
2010. jún. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!