Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szűz voltam de barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz voltam de barátomnak megengedtem hogy egyszer betegye hogy milyen mert am se volt már szűzhártyám mert tesi órán elszakadt. Ugye ennyitől még nem lehetek terhes ha egyszer teszi be? Nem is volt elélvezés határán se.

Figyelt kérdés
Meg majd ha megyek fogamzásgátlót feliratni később akkor az orvos azt mondja hogy nincs meg a szűzhártyám kiröhögnek hogyha zat mondom hogy tesi órán? Mert télleg akkor szakadt el.
2010. máj. 29. 12:53
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
annyi értelme van hoyg nem sexeltünk hanem csak bedugta 1x mégegyszer írom 1x mert kiváncsi voltam mien. és az az 1x az kb 5 másodperc volt. remélem felfogtad mert te olyan választ nem adsz nekem aminek hasznát vneném csak kurrogtatsz hoyg tudtalan liba vok holott lehet fogalmad sincs a dologhoz.
2010. máj. 29. 13:28
 32/51 anonim ***** válasza:
100%

FIGYELJ RAM.LEGJOBB FOGAMZASGATLO AZ ASZPIRIN.



A 2 TERDED KOZE ZAROD ES SZORITOD=)):))

erted?

2010. máj. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
Meg vasbugyi lakattal xD :)
2010. máj. 29. 13:31
 34/51 anonim ***** válasza:

Fejezd már be, most is süt rólad az értelem, h egy vmit elmondasz megint 2 sorban, holott előbb írtam h 5 másodpercnek semmi értelme.

Képzeld nagyon is sok mindent tudok,4 éve van komoly párkapcsolatom és akkor voltam 16, de akkor sem voltam olyan tudatlan mint te most;) pl már 3 éve szedek fog.gátlót is, és én mondtam azt h terhes lehetsz az előváladéktól, tehát ne nekem osztogass tanácsokat, hanem saját magadnak

2010. máj. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:

igen, lehetsz terhes, bár kicsi az esély. de minek kell bedugdosni?

a gumi könnyen szakad? érdekes. mi egy évig használtuk, és egyszer sem szakadt ki. elég ritka dolog, az akkor szakad, ha hülyén használod. mondjuk belőletek kinézem.

amúgy meg már akár volt szűzhártyád, akár nem (ki a francot érdekel ez rajtad kívül??), már nem vagy szűz, mivel járt benned egy pénisz. az mindegy, hogy hány másodpercig, de volt benned, szóval már nem vagy szűz.


és szerintem se szólj le másokat, amíg ilyen iszonyún tájékozatlan vagy. tiszta vicc...

2010. máj. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:

reméljük h mostmár megnyugodtál kérdező, h lehetsz terhes..

sztem se a másikat baszogasd, mert itt te vagy egyedül az, aki nincs tisztában a dolgokkal és tényleg idegesítő már h mindennap jön egy tini, aki vmit nem tud meg h juuuuuuj most terhes vagyok?

2010. máj. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
nalunk is elszakadt, de nem az a lényeg, hanem az, h azt mondod, h gumi nélkül nem lehetsz terhes, gumival meg igen. vagod?? :DD
2010. máj. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:
gratulálok a párkapcsolatodhoz sokáig legyetek együtt és köszi az előváladékos választ télleg hálás vok de ne hidd zat hoiyg tudatlan vok mert töbebt tudok mint azt te képzeled. Biztos tapasztaltabb voltál 16 évesen ahogy én most és ehez gratulálok. de ha annyira hüyleségnek gondolod ezt az egészet miért álltál meg ennél a kérdésnél? miért nem mentél tovább? nem hiszem hoyg neked jólesne ha lekurrogtatnának. ennyi az én bajom. és zat azért írtam le megitn mert ahoyg láttam nem értetted meg.
2010. máj. 29. 13:36
 39/51 anonim ***** válasza:
58%
lehetsz terhes, és kész. csinalj tesztet. de én a helyedben bevennék 1 72 oras tabit.
2010. máj. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
Köszi, aranyos vagy.de ha már szexuális életet él vki, vagy anélkül is, tudja az ember h elpváladékot termel a fiú és attól is lehet terhes, ergo tapasztalatlan vagy h ha ezt nem tudod, mert ez alap.És felfogtam azt is h 5 másodpercig csináltátok, mert 2 soros válaszod előtt írtam h 5 másodpercre bedugni csak azért h milyen...hát értelem az van és nem feltétlen felőled, de a barátodnak lehetett volna annyi esze h tudja h van előváladéka és nem érzi h mikor jön, jöhetett akár 3. másodpercnél is.
2010. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!