Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szűz voltam de barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz voltam de barátomnak megengedtem hogy egyszer betegye hogy milyen mert am se volt már szűzhártyám mert tesi órán elszakadt. Ugye ennyitől még nem lehetek terhes ha egyszer teszi be? Nem is volt elélvezés határán se.

Figyelt kérdés
Meg majd ha megyek fogamzásgátlót feliratni később akkor az orvos azt mondja hogy nincs meg a szűzhártyám kiröhögnek hogyha zat mondom hogy tesi órán? Mert télleg akkor szakadt el.
2010. máj. 29. 12:53
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
Tesi órn szakadt el mgé általános suliba hidd el tudom. ert nem volt meg akkro éppen éreztem egy szúró érzést megnéztem és véres votl kicsit a bugyim és mikro barátom újjazott mondta hoyg nincsen meg már mert érzi. Innen tudom hoyg nem volt már meg és nem onnan hogy bedugta és attól... jesszusom
2010. máj. 29. 13:14
 22/51 A kérdező kommentje:
Ha meg lett volan a szűzhártyám jah akkro ha bedugta akkro elvette volna de nem nem volt már eg a szűzhártyá lehet érteni?
2010. máj. 29. 13:14
 23/51 anonim ***** válasza:
100%

bakker de hülye vagy :DDDDD


látszik h 17 vagy és egy kis liba;)


a szűzhártyát hogy érezhette volna a barátod mondd már meg?:D meg egyszer kijelented h tesin sakadt el, aztán másik komidba írod h nem tudod h akkor szakadt e el :DDD

nagy eszek lehettek a barátoddal, komolyan jót röhögök rajtad h milyen tudatlan vagy!ÉS ne a válaszolókat b-sztasd már, talán nem kellene felelőtlenül ki-bedugdosni, gondolkozni nem tudsz mielőtt cselekszel?Szerencsétlen fruska

2010. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
100%
Én azt sem értem, amit ír.
2010. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
100%

Ne égesd már magad tovább könyörgöm:DDDD ááá kész vagy..


szted ha pl 13 évesen elszakadt vmi sport folytán akkor már nem vagy szűz?:D pedig f*sz se volt még a pinád közelében..:D:D nagy ész vagy, szal ha elszakadt vmi folytán, ami nem szex volt, akkor már nem vagy szűz ;DDD ritka hülye vagy -.-

2010. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:
Akkor rosszul írtam mert én nagyon jól tudom hogy tesin szakadt el. Bocsánat a rossz fogalmazásért. Ne b-szogatom a válaszolókat hanem elondo mmait ők félreértenek. nem vagyok egy hüyle csitri aminek most levettetek... nem seretem ha hülyének néznek miközben télleg nem vagyok az csak félre lettem ismerve. A léyneg az hogy ha felelőtlen lennék és megggondolatlan kakor nem figyelnék arra hoyg a guival pl veszélyes lehet mert bármikor elszakadhat. Azt nem tudtam hoyg azzal is lehetek terhes ha bedugja egyszer ezt aláíro és idejöttem megkérdezni mert érdekelt. Nem zat vártam hoyg itt lehurrognak csak egy kérdést tettem fel.
2010. máj. 29. 13:21
 27/51 A kérdező kommentje:
Fizikailag már nincs meg úgy a szűzhárty csak elméletben lehet még azt mondani hoyg szűz mert nem volt még ott fasz... de fizikailag már nem voltam szűz emiatt.
2010. máj. 29. 13:22
 28/51 anonim ***** válasza:
100%

Csak tudod ppnt ezért vagy egy tudatlan fruska:) előtt cselekszel, minthogy kérdeznél, cccc...

Nem tudom h nem lehet felfogni 17 éves fejjel h előváladéktól is lehetsz terhes, és a gumiban nem bízol, de abban igen h ha bedugja pár percig nem lehet semmi :D

sztem már mki unja az ilyen hülye kérdéseket, fel kellene nőni a szexhez aranyom-.-

fog.gátlónál is lesz vagy 1000 krédésed azt is látom előre:S

2010. máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:
Nem lesz 1000 kérdésem hozzá aranyom és ki a rák mondta hoyg percekig? honnan szülted ezt? 5 másodpercig ha bent volt. és mondom hogy azt nem tudtam hoyg van előváladék és köszönöm hogy zet megválaszolták ezt télleg nem tudtam.
2010. máj. 29. 13:25
 30/51 anonim ***** válasza:
53%
mert szetd 5 másodpercnek mi értelme van?:DDD sztem ne égesd magad tovább :S tudatlan liba vagy, nőjj fel a szexhez!pá
2010. máj. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!