Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szűz voltam de barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz voltam de barátomnak megengedtem hogy egyszer betegye hogy milyen mert am se volt már szűzhártyám mert tesi órán elszakadt. Ugye ennyitől még nem lehetek terhes ha egyszer teszi be? Nem is volt elélvezés határán se.

Figyelt kérdés
Meg majd ha megyek fogamzásgátlót feliratni később akkor az orvos azt mondja hogy nincs meg a szűzhártyám kiröhögnek hogyha zat mondom hogy tesi órán? Mert télleg akkor szakadt el.
2010. máj. 29. 12:53
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
41%
utolsó, azért, mert nektek nem jött még össze a terhesség megszakitással, az még nem azt jelenti, h másnak se fog. nekem van 1 - 2 barátnőm akik szintén igy " védekeztek ", aztán meg mehettek abortuszra. azért elgondolkodtató, h tényleg hallottak-e óvszerről.. :S
2010. máj. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:
Azt nagyon jól tudom hoyg nincs meg a szűzhártyám én ilyet nem is mondtam nem vagyok kislány hoyg zet ne tudjam. Ezzel azt akartam kérdezni hoyg az lehetséges hoyg tesin szakadt el? mert ha nem kakor anélkül születte vagy nem tudom. Nem 10 éves vagyok hanem 17és szerintem aki 10 évesnek mondott az arra specializálódott hoyg ezt a választ írja.... basszus gondolkodj már mielőtt írsz valamit lehet neked gyerekes meg szánalmas kérdés akkor ne válaszolj ennyi... szentem osk embernek elege van az iylen válaszokból. HA nyűgös vagy ne itt éld ki magad ahol mások komoly kérdésekre várnak komoly választ... Az értelmes válaszokat köszönöm :) :)
2010. máj. 29. 13:08
 13/51 anonim ***** válasza:
85%
miért szakadt volna el tesiórán, amikor már berakta neked a barátod????????? vágod????? erről szakad el, nem a tesiórától!!
2010. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%
lehetsz terhes, de kicsi az esélye. ne szórakozzatok ilyennel..
2010. máj. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
100%

"am se volt már szűzhártyám mert tesi órán elszakadt."


Akkor mégis minek kérdezed, ha ezt kijelentetted?Me gnekünk kell tudni?Ha nem lennél 10 éves agyiszinttel tudnád h nem mindig veszi észre az ember -.- mellesleg idiota kérdésre hülye válasz..eh...és 17 évesen nagylány vagy igen :D:D maradj a guminál, jó lesz az neked.Ha meg tudtad h nem kellene csak úgy bedugnia, minek jöttél ide siránkozni?

2010. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:
Én nem bízok a gumiban... azért akarom megvárn ia fogamzásgátlót. Bárikor elszakadhat nekem úgy nem kell. Nem akarok tini mami lenni emiatt.
2010. máj. 29. 13:11
 17/51 anonim ***** válasza:
100%
te hülye vagy?? a gumiban nem bizol, de abban meg bizol, h gumi nélkül berakja??? nem vagy komplett, esküszöm!! :DDDDD
2010. máj. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
100%

Megsúgjak valamit? :D Én anyukám használt fogamzásgátló tabit, mégis itt vagyok. Na? :D

100%-osan biztosra csak akkor mehetsz, ha nem szexelsz.

Mellesleg, vegyél óvszert, és nézd meg, hogy milyen könnyen szakad....

2010. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, akkor nem lennél ilyen hülye h a barátod bedughatja fél percre és jössz a hülye kérdéseddel h juj most terhes vagyok?:D

Úgyhogy ne a válaszóka minősítsd, hanem nőjj fel a dolgokhoz előtte, és ne későn bánkódj

2010. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
100%

*hogy milyen könnyen szakad....

Ezt úgy értettem, hogy nem olyan könnyen, mint azt általában hangoztatják.

2010. máj. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!