Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a pharmatex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a pharmatex hüvelykrémről? Hány százalékos védelmet ad? Nem szeretném hogy a párom azt gondolja szándékosan estem teherbe!

Figyelt kérdés
Sajnos nem szedhetek fogamzásgátlót... lelankad a gumitól... és a megszakítás rá is ráunt... vettem egy ilyen krémet.. de ha teherbeesnék véletlenűl akkor lehet azt gondolná hogy direkt csinaltam! Mert én már fél éve nyaggattam hogy akarok babat, de ő még nem! Elfogadom

2018. máj. 2. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2018. máj. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2018. máj. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Kitty12345 válasza:
100%
Ugyan én nem a krémet hanem a kúpot használom több mint 1 éve, gyerekek születése előtt a tablettát használtuk és nekünk bevált.(a kúp jobb nekünk) Szerintem ha a megfelelő módon van használva akkor működik de azért lehet hallani nem is kevés parmatex-babáról.... De mint mondtam nálunk nem volt gond vele...
2018. máj. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki szépen, hogy ha tényleg nem akar babát, akkor neki is tennie kell ezért, ugyanis a pharmatex önmagában nem a legjobb védekezési mód... Én is inkább a kúpot ajánlom, a párod pedig szokjon vissza legalább a megszakításos módszerhez, hisz te megtetted amit neked kellett.
2018. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hogy szólna már vissza ha unja? Unja hogy mindig ki kell venni... mintha kiverné magának
2018. máj. 2. 14:23
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Én is a kúpot használom, nincs baj vele.

A "Pharmatex babáról" meg annyit, hogy néhány napja tett ki valaki kérdést a gyerek kategóriába, ami arról szólt, hogy egy nő azért váltott erre a módszerre, mert minden áron teherbe akart esni, annak ellenére, hogy a párja nem akart gyereket és erre akarta fogni...

Törölték azóta a kérdést, így nem tudom linkelni.

2018. máj. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként beírtam a keresőbe és nem találtam olyan kérdést, ahol teherbe esett volna tőle bárki is, aki rendeltetésszerűen használta és valóban nem akart gyereket. Uh az ellenesek linkeljenek, ha gondolják.
2018. máj. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A Pharmatex Pearl-indexe 0,74 és 7 között van.


Ennyit a hatékonyságáról.

2018. máj. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__fogamzasgatlas__9281304__valasz__a7ab262b61ff2cb3856d52a4e3c0eb1d
2018. máj. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem bíznám a Pharmatexre az életemet.
2018. máj. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!