Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne legyen baj, nagyon kétségbe vagyok esve?

Figyelt kérdés

Legutóbb május elején kellett bevennem eseményutánit, elszakadt az óvszer, előtte novemberben volt baj ebből. Most pedig lecsúszott: a párom elment, de miközben húzta ki, érezte, hogy a gumi lejön (emiatt nem tudta fogni sem a végét) és bennem maradt félúton.


Kihalásztam, de mivel a vége is bennem volt, nem kizárt, hogy jutott belém sperma. Tudom, nem ér semmit, de utána egyből kimostam szappanos vízzel, ahogy tudtam.


A ciklusom 6. napján vagyok(29-30 naposak) , a menstruációm aznap ért véget, mikor ez a baleset történt.


Vegyek be megint eseményutánit, vagy ne? Nem tudom, mivel tennék jobbat...


Esküszöm, nem hiszem el, hogy pont kifogom láncban az ilyen helyzeteket, múlt héten voltam direkt nőgyógyásznál, hogy valami hormonális fogamzásgátlási módszerre áttérjek, erre megint ez történik. :(


Nagyon félek, nem tudom, mit csináljak.


2018. júl. 2. 03:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

"menstruációm aznap ért véget, mikor ez a baleset történt."


Akkor valószínű, hogy nem vagy terhes.

2018. júl. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes. De érdemes lenne inkább gyógyszert szedned,mert ez a sok esemény utáni tönkreteszi a szervezetet.
2018. júl. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet ilyen balfaaaaasz pasival szexelni???

Ennyire nehéz lenne odafigyelnie?

2018. júl. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki én is, hogy ez nem állapot és tönkretesz ezzel... Nagyon haragszom az egész helyzetre...
2018. júl. 2. 07:42
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy csúszik le a gumi? Én azt nem értem. Annak stabilan rajta kéne maradnia
2018. júl. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"Tudom, nem ér semmit, de utána egyből kimostam szappanos vízzel, ahogy tudtam."

Fsza kis fertőzést lehet összeszedni, ha így felborítod a hüvelyed pH értékét. Ne csinálj baromságot, és hagyd ezt a hülye hüvelymosogatást. Ahova a sperma eljut, oda a víz nem fog, teljesen értelmetlen.


Én a pasival nem szexelnék addig, amíg nem kezd el hatni a fogamzásgátló, amit a következő vérzés első napján kell elkezdeni. Tudod, ki venne be harmadszor is esemény utánit...

2018. júl. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

Most őszintén: inkább mérgezed magad a fogamzásgátlóval, minthogy a béna barátod megtanulja hogy kell használni a gumit!?


Ez a sok baleset nem véletlen, és nem is a gumi a ludas..

2018. júl. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Miért lenne roszabb harmadjára bevenni egy nagyobb teljesítményű tablettát illetve kettőt.. Mint hosszú távon enni egy gyengébbet?? A női logika megint kitett magáért
2018. júl. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Sokkal kevesebb hormonproblémát okoz az, ha valaki fogamzásgátlót szed, minthogy (kevesebb, mint 1 év alatt) 3 esemény utánit vesz be. Kevésbé terheli a szervezetet, kevésbé zavarja össze a hormonokat. Szerinted miért lehet 1 év alatt max 2 db esemény utánit bevenni? Mert egy lórugásnyi hormon van benne. Kb annyi, mint 1 évi adag fogamzásgátlóban.

2018. júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
Köszönöm! Ugyan ezt írtam le csak nem ennyire részletesen.. Mindegy mi a neve mérget esztek.. Gyorsabb vagy lassabb a lényegen nem változtat
2018. júl. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!