Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tablettával védekezők! Tapaszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tablettával védekezők! Tapasztalatok? Mellékhatások voltak? Meddig szedtétek vagy mióta szeditek?

Figyelt kérdés

2018. aug. 21. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
3,5 éve szedek Yadinet. Az 1. héten tiszta piros pötty lettem, aztán elmúlt. Meg egyszer volt pár hét, amíg a libidóm a béka segge alatt volt, de aztán helyreállt. Úgyhogy nekem bevált.
2018. aug. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Lassan 2 éve szedem eleinte első 2 hétben valamilyen barnás folyásom volt de az elmúlt , elvileg így állt át a szervezetem, azóta semmi gonnd.
2018. aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1 hónapja szedtem a Mistral-t, rettenetes rosszkedv, depresszió szomorúság uralkodott el rajtam, és folyamatos el nem múló mellfájdalom.

Nem kezdem el a következő levelet, nekem ez nem hiányzik.

2018. aug. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Kb. 4 éve szedem a Reziát, közben volt egy hosszabb, többhónapos kihagyás is.

Az elején az első hónapokban rendszeres volt a barnázás, pecsételő vérzés, de ez normális és el is múlt (még a betegtájékoztató is írja, hogy rendszeres szedés esetén elmúlik). Az első hónapokban egy kosárméretet a mellem, illetve nem elhanyagolható, hogy a korábban 7-9 napig tartó erős vérzésem (amely durva fájdalmakkal, és rosszlléttel, azaz hasmenéssel, hányással és ájulással is járt olykor), a tabletta hatására megszűnt ugye, és a megvonásos vérzésem 3-4 nap, minimális görcsöléssel. Számomra ez egy nagyon fontos előny, ugyanis nem engedhetem meg magamnak, hogy minden hónapban beteget jelentsek a menstruációs rosszullét miatt. Libidómra nincs hatással, ahogy más mellékhatást sem tapasztaltam.

Előfordult néhányszor, hogy hasmenés miatt (szorongó típus vagyok) pótolnom kellett a már bevett, de fel nem szívódott szemet, ezt megtettem. Sosem volt még semmi para, mindig időre érkezik a megvonásos vérzés és nem védekezünk sehogy máshogy.

2018. aug. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

párom hormonháztartása teljesen összedőlt és egy idő után nem kívánta a szexet, de ő extrém, ő érzékenyen reagált.

Én inkább használom a gumit mint hogy párom nyomassa a tablettákat

2018. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, mit lehet lepontozni más emberek saját személyes tapasztalatain? :D
2018. aug. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Altforallet szedek 3éve

Testdúlyom megállt 50kg-on pattanásaim elmúltak és kevésbébb vagyok hisztis.

Egy negativum vsn, hogy a hasam két napig mindig ugyanakkor fáj. Placeno elött két bogyoval

2018. aug. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tavaly nyár óta szedek tablettát. A nőgyógyászom nekem is a Mistralt írta fel. Másnap reggel hánytam tőle, utána az első hónapban hatalmas, fájó kiütéseim lettek az arcomon, de szedtem tovább. A második hónapban már csak hányingerem volt, de a csúnya piros foltok nem akartak elmúlni. Ősszel visszamentem a dokihoz, kaptam Diane-t, ettől nagyon rossz lett az emésztésem, folyton hánytam az első két szem gyógyszertől, és utána is égett a gyomrom. Újra visszamentem a rendelésre, de akkor nem volt ott az én dokim, valaki másnak mondtam el a panaszaimat. Megállapította, hogy az ösztrogén túlsúly miatt ilyen panaszaim, ezért Gestomixet írt fel, amiben van gesztagén, ezt szedem február óta. Lekopogom, ettől jó az étvágyam, pattanásaim igaz vannak, de nem vészesek, és a libidóm is helyre állt, mert az előző kettőtől alig volt, ezt kifelejtettem.


Szóval nekem elég zűrösen indult el ez a fajta fogamzásgátló módszer, de remélem beválik addig, amíg nem jöhet a baba.

2018. aug. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Három hónapig szedtem és trombózis lett a vége, majdnem két hetet töltöttem emiatt kórházban. Egyéb mellékhatás nem volt, szuperül éreztem magam, fogytam és eltűntek a pattanásaim. Hajat mosni is elég volt heti egyszer, mert alig zsírosodott a fejbőröm. Kár, hogy nem vált be.
2018. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2 hétig szedtem még régebben Yadine-t. Konkrétan a könnyeim folytak, annyira fájtak tőle a melleim, hüvelyem tiszta sivatag lett, a libidóm hirtelen lecsökkent . Utóbb kiderült, hogy a betegségem miatt nem is szedhettem volna. Pedig direkt rákérdeztem a dokimnál, de az rámondta, hogy persze szedhetem....hát köszi. Mindegy. Ilyen tapasztalat után amúgy is abbahagytam volna. Nekem ez nem kell. Visszatértünk hormonmentes védekezésre.
2018. aug. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!