Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek, ha édesanyám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha édesanyám fogamzásgátlót akar íratni nekem, holott én nem szeretnék szedni?

Figyelt kérdés

Anyukámnak elmondtam, hogy a barátommal lefeküdtem. Első nemi kapcsolatom, úgyhogy ez anyukámat megérintette. Mondta, hogy nem szeretne nagymama lenni idő előtt, és a gumiba nem bízik. El kell mennünk íratni fogamzásgátló tablettát.

Én viszont teljesen ellene vagyok jelenleg, hogy bármilyen hormont is szedjek, hiszen most elégedett vagyok önmagammal meg az egészségemmel. Nem szeretném, hogy egy ilyen "műcikluscsináló"-al belekontárkodjak. Úgy érzem, hogy ez lehet az én döntésem, hogyan szeretnék védekezni. És én hiszem, hogy gumióvszer is van olyan biztonságos, mind a tabletta, megfelelő használat mellett.

Nem tudom mit tegyek. Anyukámra kéne hallgatnom, vagy mondjak neki nemet.

Egyébként a koromat nem írhatom ki. De kb. sejthetitek.


Köszönöm előre a válaszokat, ha jönni fognak!


2018. dec. 10. 21:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
47%
akkor már esemény utánit írassatok fel annak legalább van értelme hogyha mégis beüt a baj van mihez nyúlni ezzel te is könnyeben megbékélnél nem?
2019. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!