Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti megmondanatok a parotoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megmondanatok a parotoknak hogy egyszeruen nem tud normalisan kielegiteni? Nem feltek hogy megbantjatok vele, megha nem is mutatja majd ki? 18/l 19/f

Figyelt kérdés

2 honapja vagyunk egyutt parommal, hosszu ismerettseg utan. A problema hogy ahanyszor szexeltunk meg egyszersem tudtam elmenni. Eleve nagyon rovid az elojatek ami kb annyibol all hogy en kenyeztetem kb 3 percig(pedig tovabb is szeretnem, mert szeretem csinalni) de o felhuz, hogy el fog igy menni.. felhuz, aztan probal megujjazni. Itt kezdodnek a gondok :D Nem tud. Csak “rangatja” bennem ket ujjat, tenyleg, mast nem tudok arra mondani amit csinal. Majdnem minden alkalommal mondom neki, hogy hagyja abba mert nagyon faj. Mert tenyleg nagyon faj mar ahogy csinalja. Akkor abbahagyja es vagy oogaloba vagy oldalt fekve csinaljuk kb 5 percig aztan vege. Nem torodik azzal hogy en el se mentem. Magahoz huz, osszebujunk es par perc mulva mar alszik is. Hiaba kertem tobbszor is hogy legyen meg egy menet, o mindig azzal jon hogy “uristen de nimfomanias vagy” es mar eskuszom tenyleg rosszul erzem magam minthogyha tenyleg az lennek pedig ez csak a kieleguletlensegem miatt van gondolom. Nyalni egyatalan nem szokott mert o nem szeret, mint mondta.

Ti elmondanatok neki? Felek ha mondjuk megmutatnam az ujjammal hogy milyen mozdulatokkal csinalja kioktatasnak venne. Viszont en egyatalan nem jatszom meg az orgazmust, szoval nemtudom miert nem tunt meg neki fol hogy ja amugy meg a csajom egyszerse ment el a ket honap alatt 😅 Ti hogy mondanatok el neki?

Koszonom a valszokat elore is!



2018. dec. 17. 22:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én addig nem szexelnék vele, meg semmi, amíg ő ki nem elégít. És semmi orál, amíg ő nem nyal.

Addig én nem engedem magamba a fa$zt, amíg nem volt orgazmusom....

2018. dec. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!