Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyenkor is hat a fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilvia505 kérdése:

Ilyenkor is hat a fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval tegnap (2019.06.28) késő este (olyan 23:00) kor megjött a menstruációm. Viszont én úgy terveztem hogy a tablettát csak 6-kor fogm ve venni (este hatokor) !Korábban nem szedtem fogamzásgátló tablettát, most kezdem! és hogy ha ma (2019.06.29) este hatkor veszem be az első tablettát akkor az így is úgy is hatni fog? (a papíron nem találtam erről információt) Nőgyógyászom meg másik országban van :/ Plusz elvileg az 5. naptól hatnia kell a tabinak ha a menstruációs ciklusom első napjától szedem. Remélem érthetően írtam le...

A válaszokat előre köszönöm szépen!

19/l



2019. jún. 29. 12:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Wow. Az utolsónak nagyon szépen köszönöm 👍
2019. júl. 9. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!