Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudni akarnátok róla, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudni akarnátok róla, hogy a barátnőtök titokban maszturbál?

Figyelt kérdés

Együtt élünk a párommal.

Rengeteget dolgozunk mindketten, emellett edzeni járunk heti 5x, így sokszor nincs időnk egymásra. Eléggé megritkult az szex az utóbbi hetekben, én pedig szoktam maszturbálni a zuhany alatt. Bár ezt inkább csak gyors élvezetnek nevezném, mert csak vízsugárral izgatom a csiklóm.

Viszont a minap, akkorát élveztem, hogy összecsuklottam a zuhany alatt és bevertem a fejem a csaptelepbe, ami felvágta a homlokom és kórházba kellett mennünk. Persze én aztmondtam, hogy véletlenül elcsúsztam a szappanos vízben.

Elmondjam neki, hogy igazából az orgazmus miatt vertem be a fejem vagy nagyon megsértődne?

Férfiak, ti mit szólnátok ehhez?

A párom nem nagyon híve az önkielégítésnek, jobb szereti, ha ő elégíthet ki.

Amikor ez történt munkából szaladt haza hozzám, miután felhívtam.


25/N és 25/F



2019. aug. 5. 00:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha problémája van azzal, hogy kívánod a szexet, mikor megritkult az intimitás köztetek, akkor egy barom. Az viszont tényleg gáz, hogy titkolóztok. Szexre pedig csak akkor nincs ideje az embernek, ha nem szeretne időt szánni rá...
2019. aug. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az #1-es hozzászólónak van igaza... Most egy apró hazugság, elhallgatás, később majd egy nagyobb, vagy egy "nem is tudom miért vagyok ilyen ingerült elutasító vele" típusú vita. S nem is fogja tudni, hogy tudatalatt a szexualitással, annak mennyiségi vagy minőségi hiányával függ össze.

10-ből 9 kapcsolat halának oka ha a felek között nincs meg a megfelelő mennyiségű ÉS minőségű szex. Nem az a valódi kérdés, hogy elmondja-e neki, hanem az hogy vissza tudják-e hozni a tüzet!

Ha egy beállt rutinos napirend mellett csökkent a felek között az intimitás akkor annak oka van... s az okok, a kérdésekre a válaszok ott vannak az Ön fejében.

2019. aug. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem kifejezetten izgatna, ha tudom, hogy a párom önkielégítést végez.
2019. aug. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar. F.
2019. aug. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
71%
még az sem zavarna,ha mással szeretkezne
2019. aug. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem el kellene mondanod neki,mivel ezannak a jele,hogy keveselled a szexet,és azért erről illene tudnia.Mâr ha szeretnéd,hogy változzon.Persze ha neked elég a maszti is...
2019. aug. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

én tudom, hogy párom néha magához nyúl és én is magamhoz nyúlok. Én nem titkolom, de nem is beszélek róla, de párom tudja, hogy pasiként ez nálam jön.

Ő amikor elsőnek csinálgatta, akkor elmondta, mert bűntudata volt (régebben nem csinálta, olyan családból jött ahol nagyon tabu volt a szex és első komoly kapcsolatában is az volt, de ott nem is élvezte)

Szerencsére, én már ki-ki neveltem belőle ezt, most már felszabadultabb és simán mer maszturbálni, sőt, már maszturbált mellettem is, úgy, hogy készülődtünk lefeküdni, vagy szexre, de még el kellett intézni valamit, és ő egyszerűen mellém ült és elkezdett maszturbálni, vagy amíg zuhanyoztam, odaült és kielégítette magát.

Már elkaptam őt titokban is maszturbálni, de sosem buktattam le, nem akartam, hogy kellemetlen legyen neki, én inkább izgatónak találtam ezt. Szóval tudom, hogy maszturbál és én örülök neki, mert szerintem egészséges és néha az embernek kell, hogy csak úgy saját maga kiengedje a gőzt. Bátorítom is, ha elutazik pár napra (mondjuk munka miatt) én mindig becsempészem neki a vibrátorát, mert normálisan túl prűd, hogy magával vigye, majd küld olyankor egy üzenetet, hogy aktívan használta.


szerintem fontos a nyitottság egy kapcsolatban, még akkor is ha "ciki", de ha a pasid nagyon ellene van, akkor megértelek, hogy miért titkolod ennyire.

2019. aug. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

Én annak örülnék, ha elmondaná.

Jobban örülnék, ha mellettem csinálná.

Legjobban, ha együtt, v. "rásegítés"-ként.

Legeslegjobban, ha mondaná közben, hogy mire gondol közben...

2021. júl. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!