Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire kizáró ok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire kizáró ok ha egy férfi sohasem szörtelenít?

Figyelt kérdés

24 év alattiak véleményét várom.

Olyan 5-7 cm hosszúságú ször,20 cm kiterjedésü körben nagyjából, zacsin is van, meg oldalt is nött ki farok alsóbb részén, ez nagyon igénytelen lenne hogy sosem volt szörtelenítve?



2019. aug. 6. 13:43
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Mellkasom meg hasam is szörös, de ott nincs 5cm olyan 2-3cm között. Illetve a hónaljam is ott már 5cm felett van.


Viszont nem hiszem hogy kb 10böl 1 nél több lány rögtön otthagyna ezekért ha elötte minden rendben haladt. De haverom szerint az igényesebb lányoknál alap legalább az intim szörtelenítés.


Szerintem meg férfiként legyek szörös, lány dolga hogy szörtelenítse magát.

2019. aug. 6. 14:17
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
A haverodnak nagyrészt igaza van
2019. aug. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
100%
Te azert elvárod a lányoktól, hogy tetőtől talpig csupasz legyen, téged meg fogadjanak el, mert hát ez férfias.... inkább csak lustaság és hanyagság
2019. aug. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
általában a lányok örülnek egy minimális higiéniának, egy rendberakásnak. Ha neked ez kizáró ok, mert neked túl nagy stressz rendbe rakni odalent, az teljesen oké, csak számíts arra, hogy néhány lány emiatt nemet fog neked mondani. Nem mind, de néhány igen is
2019. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Hát én szörös nö vagyok. Intim területen, a vénuszdombon és a környékén megnö tíz centiméteresre is a ször. Rövidre vágom csak, ha kedvem tartja. Combom is szörös ott nem szedem le, a karokról sem. Pihés a hasam és a cicijeim is.

Ennek ellenére nem szeretem a hosszú szört máson, vágd rövidre legalább. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy bármi elöfordulhat. Szörös és nem szörös nö is elutasíthat ezért vagy ellenkezöleg szeretheti a hosszú szöreidet.

2019. aug. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

9-10-es válaszoló igen pont azt mondta hogy egy idöben ö sem borotvált és emiatt a lányok nagy többsége nem akart szopni és így max megfektethetem de azt se biztos ha ennyire "durva". Ezek szerint csak nem beszél nekem hülyéséget.


Illetve ismeri az izlésemet(külsöre nagyon igényes szép fiatal lányok) és mondta olyan tipusú lányokat elfelejthetem ha meglátják mennyire ápolatlan ott lent bármennyire is jól ment elötte minden.


Ezek szerint lehet csak rá kell majd szánnom magam erre, pedig szeretem magam úgyahogy vagyok.

2019. aug. 6. 14:31
 17/20 anonim ***** válasza:
Ez önmagában nem kizáró ok.
2019. aug. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ne foglalkozz a korábbi válaszokkal, én imádom, hogyha szőrös és a zacsi is, én attól simán leszopom én ezt szeretem mert férfias! :) Én borotválom egyébként, csupasz most is, de szeretem, hogyha a pasinak szőrös! Azért mert valakinek szőrös odalenn még nem feltétlen igénytelen is! :)
2019. aug. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Eléggé. Csupasz pasikat szeretem.
2019. aug. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem a szexben nem is de orálban biztos kizáro ok lenne
2019. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!