Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet velem a gond ha 22...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a gond ha 22 évesen sem volt még senki akivel szexelhettem volna?

Figyelt kérdés

Még barátnőm sem volt. Rossz hogy még mindig nem voltam szerelmes, és nem tudom milyen érzés szeretkezni.

Mi lehet a gond szerintetek?

Valamiért sosem jött össze egy lánnyal sem, pedig már volt több lány akivel kölcsönösen bejöttünk egymásnak.


2019. aug. 9. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Az nem baj h meg nem voltal szerelmes.Van ismerosom,aki 27 evesen erzett eloszor szerelmet.


Valoszinuleg nincs onbizalmad,ezt kene fejleszteni.

2019. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Keressél föl egy pszichológust, ha te magadnak nem tudod a hibáidat feltárni. Továbbá menjél egy prostihoz és azzal máris szexelhetsz.
2019. aug. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Ezt neked kell tudnod, te ismered legjobban magad. De ezek szerint nem
2019. aug. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Pszihikai beteg vagy. A diagnózist majd az orvos állapitja meg, és terápivál talán előre jutsz valamit.

De lehet annyira beteg vagy hogy ez sem segit és akkor ahogy én is , örök életedre egyedül maradsz, amig végleg meg nem hülyülsz.

2019. aug. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond nincs ezzel es foleg nem vagy beteg vagy hasonlo:D valoszinuleg csak magabiztosabbnak kene lenned, te is irttad h tobb lanynak is bejottel de ha nem teszel lepeseket nem lesz belole semmi. Ha latod h bejossz valakinek nyugodtan hivd el randizni vagy mozdulj ra:) semmi vesztenivalod nincs. Legyel magabiztos kezdemenyezo

23L

2019. aug. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#4: elmentél pszichológushoz és nem tudott segíteni? Ez inkább róla állít ki tanúsítványt, mint rólad.


Azt furcsállom, hogy még nem voltál szerelmes. Én már általános iskolában éreztem plátói szerelmet. Ennek ellenére első csók sokkal később volt.


Én azt vallom, hogy mindenki akkor fogja elkezdeni a szexuális életet, amikor szellemileg beérett rá.


Úgy is fogalmazhatok, hogy jelenlegi tulajdonságaid alapján nincs rád kereslet. Változtass magadon, hogy legyen.


Gondold végig, hogy te mivel töltöd a napodat, miért van az, hogy nem találkozol olyan nővel, aki számára érdekes vagy.


A te korosztályodra jellemző, hogy egész nap számítógépet és telefont nyomja, facebookon éli "Közösségi" életét. Ez nem a legjobb közeg az ismerkedésre. Nincs mese, ki kell mozdulni. Menjél emberek közé, hogy minél több nővel találkozzál.


Illetve adjál magadra: első lépésben vegyél új cipőt, ruhát, parfümöt, menj fodrászhoz, stb.


Tartasz a másik nemtől? Akkor dolgozz ezen. Olyan helyre járj, ahol sok nővel kell kapcsolódnod. Első körben a szóbeli kapcsolódáson dolgozz, amikor ez már megy, mehet a fizikai. Például elvégezhetsz svéd masszázs tanfolyamot, majd ingyen ajánlhatod az ismerőseidnek a szolgálataidat. Ne akarj mást, mint masszírozni. Ezzel eléred, hogy ne félj hozzáérni a másikhoz.

Ha ez után is marad még gát, akkor hasonló logikával bontsd le azt is.

2019. aug. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!