Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire "erkölcstelen" dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "erkölcstelen" dolog kapcsolaton kívül elveszteni a szüzességet?

Figyelt kérdés
Mármint, úgy vagyok vele, hogy inkább egy olyan emberrel akit ismersz, és külsőre is bejön, és ha nem is vagy szerelmes de sokra tartod mint embert, mint hogy egy szar kapcsolatban történjen meg, csak azért, mert jajjjj együtt vagytok és dugni kell.

2019. aug. 10. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem erkolcstelen nagyon.A te eleted,ugy csinald ahogy akarod,nem kell masoknak megfelelnj.
2019. aug. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
De miért vagy/maradsz egy sz*r kapcsolatban?
2019. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem magamról van szó, általában kerdem🤷‍♀️
2019. aug. 10. 12:01
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor általában.

Ha már sz*r a kapcsolat az első szex előtt, miért maradna benne az ember, és még le is feküdne az illetővel??

2019. aug. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát a leírtak alapján inkább választanám az előbbit.

De a kérdéseim a következők

1 miért van valaki rossz kapcsolatban ?

2 miért hiszi azt bárki is ha kapcsolatban van akkor jujj dugni kell?



Jó persze egy kapcsolat alapja az intimitás a szex de egy Olyan kapcsolatban nem lennék ami nem működik jól olyanba még pláne nem amiben úgy érzem h muszály, elvárás és kötelességgel szexelni a párommal .. Mert ha úgy érzem rám van erőltetve a dolog az megöli a hangulatot az érzést és a hátam közepére nem kívánom a dolgot.


26N

2019. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem kifejezetten jobb is így mint szerelmi kapcsolatban
2019. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Úgy érzem hogy sok kapcsolatból hiányzik a tisztelet, és sok fiú csak azért jön össze lányokkal h dugni tudjon velük, csak nem vállalják fel
2019. aug. 10. 12:15
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok no is csak dugni akar.Mindket nemnel vannak olyan emberek,akik kihasznaljak egymast.
2019. aug. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az számít neked mi számít erkölcsösnek. Saját magad értékrendje szerint éljél, és ne mások szerint.
2019. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem erkölcstelen, de én nem tenném.

Inkább értelmetlen szerintem.

2019. aug. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!