Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire "erkölcstelen" dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "erkölcstelen" dolog kapcsolaton kívül elveszteni a szüzességet?

Figyelt kérdés
Mármint, úgy vagyok vele, hogy inkább egy olyan emberrel akit ismersz, és külsőre is bejön, és ha nem is vagy szerelmes de sokra tartod mint embert, mint hogy egy szar kapcsolatban történjen meg, csak azért, mert jajjjj együtt vagytok és dugni kell.

2019. aug. 10. 11:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Várok inkább életem szerelmére halalomig...
2019. aug. 10. 22:39
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem semennyire nem az.
2019. aug. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonymousreview60 ***** válasza:
67%

Semennyire.

"Várok inkább életem szerelmére halalomig..." Na, ez épületes baromság lenne.

2019. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Csak azert mert sokan elitelik ha valaki kapcsolaton kívül fekszik le vkivel. De ez elég felszínes hülyeség mert kapcsolat és kapcsolat közt is különbség van... Van olyan aki kB senkivel nem jönne össze, csak egy egy lánnyal és megdugni is csak párat dugna meg mert nem jön be neki annyi vagy mert nem akarja megbantani őket, mégis érezhető rajta egyfajta tisztelet, amivel viszonyul mások felé. Plusz ha egy ilyen ember akár barátként is közel enged magához, hónapokon esetleg éveken át barátok vagytok, akkor is ha nem vagytok együtt, az lehet többet ér, mintha valami ramaty gyökér, akinek minden lány jó, tökmindegy csak legyen barátnője akivel fel lehet vágni, összejön veled és egy dugás után tovább is áll, mert elmúlt a szerelem.
2019. aug. 25. 00:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!