Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még sosem voltam nővel és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sosem voltam nővel és nagyon félek, hogy ha elmegyek prostihoz annyira izgulni fogok, hogy nem áll fel majd. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

30 éves szűz pasi vagyok, még egy csók sem volt soha. Mindig is féltem a lányoktól, sosem tudtam beszélni velük. Mégis hogy tudnék ellazulni a prostinal? Magamat ismerve biztosan nem áll fel majd és az nagyon kínos lenne.

Már a telefonba is nagyon izgultam. Valami ötlet?



2019. aug. 13. 19:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Először is nem írj ide, mert van itt egy csomó beképzelt férfi és nő, aki csak röhög az ilyen embereken. Az eszükbe sem jut, hogy annak, hogy tömeges ez a jelenség elsősorban mai nők gondolkodásmódja, beképzelt leszólós, önző természete az oka.

Szerintem nézz ki egy lotyót valamelyik szexpartner kereső oldalon, olyat, aki vállal szüzességelvételt és előfordulhat, hogy tényleg egy megértő, téged ilyennek elfogadó nővel hoz össze a sors és túlleszel rajta. Ha esetleg nem jön össze se izgulj. Ne add meg neved, telefonszámod, személytelenül talán könnyebben megy. Hiszen ha nem szeretnéd,lehet, hogy soha életedbe nem fogod újra látni. Mit számít, hogy mit mond el barátnőinek, ide erre az oldalra?

2021. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!