Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szexeltetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szexeltetek már cigány pasival?

Figyelt kérdés
Milyen volt, hány évesek voltatok?

2019. aug. 16. 19:22
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/118 anonim ***** válasza:
28%
90 Ilyen sablonok mentén gondolkozol, ez a gond a fejedben. Gondolod értelmes magyar lány összeáll koszos cigánnyal? Nem, ahogy koszos magyarral sem. Messze ő volt a legférfiasabb
2021. ápr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/118 anonim ***** válasza:
9%
Azért érzed férfiasnak mert állatiasak.
2021. ápr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/118 anonim ***** válasza:
100%
Privátra nem válaszolok. Nem én vagyok az egy éjjel ötször. De akivel én voltam olyan temperamtumú volt . Ágyban..életben nem, kenyérre lehetett kenni. Igényes, ápolt, tanult gyerek volt, kevés rasszjeggyel, és égető barna szemekkel.
2021. ápr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/118 anonim ***** válasza:
100%

*temperamentumú...

igen, állatias? kellett is az :) én az ilyen szexet szeretem

2021. ápr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/118 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi :D
2021. ápr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/118 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon sok félcigány, keverék van, szóval lehet hogy te magad is cigány leszármazottja vagy, csak nem tudod.

Egyébként nagyon sok cigány csaj van aki szinte mind jó alakú, és szépek is, persze nem putris buta cigányra gondolok, de a mai cigány gazdagabb, mint az átlag magyar ember.

2021. ápr. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/118 anonim ***** válasza:
82%

92


na de szexben nem olyan rossz az ... hát hiába, természeti nép :)

2021. ápr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/118 anonim ***** válasza:
82%
Én nem. De nem szándékozom, viszont múltkor mikor kijöttem a szórakozóhelyről láttam egyébként hogy már egy ott nézegetett meg mindig oda ment ahova én és elég feltűnően nézett. Már a haverjának ott is motyogot valamit.Aztán megvárt a kis nyomorék a haverjaival és az egyik zugból előjöttek és mondogatták:"Nagyon tetszel, állj már meg!" Mondanom sem kell azonnal mentem haza minél hamarabb ráadásul lassan de elkeztek követni mire a lámpához értem hallottam hogy még ott is motyogtak valamit. De konkrétan utána míg nem láttak gyorsan haza szaladtam. Ki tudja mit akartak volna de valószínű hogy erőszak, vagy kést rántani fene se tudja. Azért kissé beparáztam. De vigyázzni kell velük én biztos hogy nem feküdnék le velük, kitudja utána ha megtenném fenyegetnének. Nem hiányzik az ilyen balhék. Roma az roma az is marad maradjon csak romákkal!
2021. jún. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/118 anonim ***** válasza:
21%
98-as egy beszari kis hülye náci vagy az oké, de miért akarod te megmondani másoknak, hogy kivel szexeljenek? Te félsz a cigányoktól, és kerülöd őket, oké. Én nem vagyok beszari, és ha tetszik valaki lefekszem vele, és nem érdekel ki volt az anyja, apja, ez neked miért baj?
2021. júl. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/118 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. júl. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!