Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szexeltetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szexeltetek már cigány pasival?

Figyelt kérdés
Milyen volt, hány évesek voltatok?

2019. aug. 16. 19:22
 71/118 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert én nem ilyen lányokat látok velük hanem csinosakat, dekoratívakat. Múltkor pl: vékony, aranyos arcú, fekete és vörös hajú rocker lány ült a padon egy cigánnyal és ott beszélgettek. A csaj csinosan, fiatalosan volt felöltözve. Fekete feszülős szaggatott farmernaci, zenekaros póló. Mondjuk a lány fiatal volt max 20 éves lehetett. A másik aki egy ukrán lány volt, vékony volt, szép hosszú szőkésbarna haja volt, szintén aranyos arc, orrpiercing és mosolyogva bújt a cigány pasijához, puszilgatta az arcát. A városban is sok magyar lányt látok cigány pasival.
2020. júl. 31. 18:56
 72/118 anonim ***** válasza:
90%
71-es: hidd el hogy felénk is van elég (Észak-Kelet-Mo.) de egyáltalán nem tapasztalok ilyeneket. "beszélgetett", és akkor már dugnak is szerinted? Nem vagy te kissé komplexusos, vagy üldözési mániás?
2020. júl. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/118 A kérdező kommentje:
Én is az északi régióban lakom, én pedig nap mint nap látok ilyeneket a városban. Tudom mit beszélek, hidd el. Honnan veszed, hogy komplexusom van, vagy, hogy üldözési mániám van?!
2020. júl. 31. 19:33
 74/118 anonim ***** válasza:
92%
73-as: figyelj, eddig nem akartam mondani, de látom hogy troll vagy, hozzá még láthatóan egy komplexusos kis homár is. Kímélj meg a beteg, aberrált világodtól inkább.
2020. júl. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/118 A kérdező kommentje:
Lmao.
2020. júl. 31. 21:05
 76/118 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos voltam már, undorító. Soha többet.


N

2020. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/118 anonim ***** válasza:
89%
Igen, egy kanadai, felig cigany sraccal, sokszor. 3 evig jartunk. Nem volt kulonlegesebb vele, mint egy nem cigany emberrel. Pl egy "echte" belga sem extrabb.
2020. aug. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/118 anonim ***** válasza:
92%
hát én pasi vagyok. de sok prosti, ki írja, hogy nem fogad romákat, még roma csajok is. pedig ő pénzért dolgozik, és inkább nem kell neki.
2020. okt. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/118 anonim ***** válasza:
86%
igen hatalmas volt neki
2020. okt. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/118 anonim ***** válasza:
65%
Ennyi rasszista embert.. mindenkit lepontoznak aki, azt írja, hogy igen. Közben meg ha ott egy jóképű cigány fiú, mindnek bejön. Írom ezt úgy, hogy nem vagyok cigány.
2021. jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!