Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szexeltetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szexeltetek már cigány pasival?

Figyelt kérdés
Milyen volt, hány évesek voltatok?

2019. aug. 16. 19:22
 61/118 anonim ***** válasza:
66%

#58

hát sztem nagyon nem. nyilván nem ismerhetem mindet, de azért akiket eddig láttam, úgy nagy átlagban bizony jobban álltak a mérettel, mint a fehérek. a hevességük meg összehasonlíthatatlan. és nyilván csak igényes, tiszta, normális cigányokra gondolok, nem a gettós típusra :)

2020. máj. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/118 anonim ***** válasza:
35%
Egyetértek az utolsóval, én is így tapasztaltam, bár csak eggyel voltam.
2020. máj. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/118 anonim ***** válasza:
40%

Nem voltam

Már azért elképzeltem néhánnyal.

Anno jártam egy tanfolyamra. Egy nagyon normális és igényes roma srác is járt oda, volt barátnője sajna, de vele nagyon el tudtam volna képzelni.

2020. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/118 anonim ***** válasza:
57%
Nem vagyok rasszista, de az ember színe a fehér.
2020. jún. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/118 anonim ***** válasza:
57%
Büdösek,koszosak..
2020. júl. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/118 anonim válasza:
72%
Nem és valószínűleg nem is fogok...
2020. júl. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/118 anonim ***** válasza:
44%

Igen, többel is. Cigány vette el nekem 16 évesen. Sokkal határozottabbak mint a magyar fiúk.

Igaz, hogy előjáték kevés van, de kárpótol a méret és a macsó domináns férfias viselkedés.

Volt h szakítottam roma barátommal mert egy kicsit elegem lett belőle és összejöttem egy magyarral. 3 hónapig bírtam, hogy nem tud megdugni rendesen, utána visszamentem az exemhez kb addigra lángoló puncival és szex után szépen bocsánatot kértem tőle a másikat meg offoltam.

2020. júl. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/118 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nos akkor ezért látok sok magyar (és mostmár ukrán) lányt cigánnyal. Én ezek után már nem is próbálkozok a nőknél. Úgyis őket válasszák. Nem hittem volna, hogy idáig fajul a világ...
2020. júl. 20. 22:25
 69/118 anonim ***** válasza:
72%
Szomorú ez.
2020. júl. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/118 anonim ***** válasza:
73%
#68-as: persze, hogy vannak ilyenek, de ha jobban megnézed, ezeknek a nőknek a 90%-a olyan, hogy a fehér pasiknak nem is kell (duci, stb.) A cigány ösztönösen megérzi ezt (mint ragadozó a gyengébb példányt a csordából), és ráhajt, a duci, gátlásos stb. lány meg örül hogy kell végre valakinek.
2020. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!