Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen tulajdonságnak örülnéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tulajdonságnak örülnétek egy lányban fiúk ami (szerintetek) ritka/nem mindennapi?

Figyelt kérdés

pl. ért a kocsikhoz, vagy valami hasonló nem alap dolog. :)

(Mielőtt jönne valaki azzal hogy ez mindenkinél más, leírom még most hogy tudom de kíváncsi vagyok miféle ízlések vannak errefelé.)


19/L


2019. aug. 19. 19:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%
Okos.
2019. aug. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Egyedi!
2019. aug. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%

Egyedi.


Mindig onmaga,nem akarja masnak mutatni magat,mint aki valojaban.

2019. aug. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%
Törődő. Mármint nem csak magával, hanem a párjával, családjával, környezetével. Szerintem a legnőiesebb tulajdonság, viszont sajnos egyre kevésbé divat a fiatal nők körében.
2019. aug. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 StevenUp ***** válasza:
72%
Művelt, humoros, hűséges
2019. aug. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Szeret rock- és metalkoncertekre járni, de nem szeret pogózni.
2019. aug. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Hagyjuk ezeket a polgárpukkasztó válaszokat hogy szerintetek a hűség pl. egy ritka dolog. Aki olyan lányoknál próbálkozik azok meg se lepődjenek, igen van rib4nc is de aki azokra hajt az tudja milyen fába vágja a fejszéjét.

És ugyanez igaz visszafelé is, a lányok se a legbölcsebben válogatnak a fuckboyok és a normálisak között, mielőtt valaki kiakadna.

2019. aug. 19. 19:41
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem fiú vagyok, de biszex.

Eddig egy lány fogott meg és az benne a különleges, hogy egyszerűen összepasszol az egyénisége, a stílusa és a gondolkozása.

Ráadásul gyönyörű.

(Nem szereti a monoton dolgokat, valamit folyton változtat magán és mégis önmaga maradt mindíg. Ő ezt szereti és jól áll neki. )

2019. aug. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
38%
Szeresse a kikötözést, bilincset, ilyesmi :)
2019. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 StevenUp ***** válasza:
95%

ma 19:41


Ebbe semmi polgárpukkasztó nem volt...

Az emberekből kihalt az őszinteség, a hűség, minden ilyen ami értékelhető. Mindenki mindent Érdekből csinál.

Kevés nagyon kevés a kivétel de azoknak maximális tiszteletem.

De mivel csak partner szempontjából volt érdekelt a kérdés ezért tűnhet úgy mibtha a nőket skatulyáznám be, valójában ez mindkét nemre igaz...


A többség nen tud vitatkozni csak trollkodni és flegmán a másik arcába vágni néhány Wikipédia-ról szedett demagóg baromságot

Ez a műveltség hiánya


Nagyon kevés humoros ember van, mert mindenki csak azokat a "poénokat" lesi amire azt mondják hogy "nevessé' mert ez vicces.. " nincs önreflexió, nincs improvizálás, nincs megfelelő szociális érzéke senkinek mert mindenki telefonról tanulja a kommunikációt elveszik az empátia, és a tisztesség az emberekből mert könnyebb valakit tiltani facen mint elé állni és a szemébe mondani, vagy elfogadni a kritikát.


Órákig sorolhatnám hogy miért ezt a három pontot hoztam fel. Lehetségesnek tartom hogy roszkor rosz helyre születtem, de nekem sajnos nem veszi be a gyomrom azt hogy valaki egy vállvonással tovabb lép a kapcsolatból vagy már nyíltan hirdeti hogy nem kell kapcsolat mert csak b**ni akar..


És nem nem a sértett fiú beszél belőlem, csak a csalódottság és az emiatt érzett szomorúság az emberek irányába

2019. aug. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!