Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen tulajdonságnak örülnéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tulajdonságnak örülnétek egy lányban fiúk ami (szerintetek) ritka/nem mindennapi?

Figyelt kérdés

pl. ért a kocsikhoz, vagy valami hasonló nem alap dolog. :)

(Mielőtt jönne valaki azzal hogy ez mindenkinél más, leírom még most hogy tudom de kíváncsi vagyok miféle ízlések vannak errefelé.)


19/L


2019. aug. 19. 19:35
1 2 3
 22/23 A kérdező kommentje:
20-as mondom, kíváncsi vagyok mit gondolnak a pasik különlegesnek. Nem ez alapján fogom megújítani magamat, de eszembe jutott hogy mint lány nekem sok dolog természetes magamban de ugye heteroként más lányokat nem tapasztalok párkapcs. téren.
2019. aug. 19. 22:20
 23/23 Á.Zoli ***** válasza:
100%

Egy pár olyat írok le, ami nem feltétlen szükséges, de jó ha alaptulajdonságként kódolva van.

Legyen mosolygós, legyen gondoskodó típus.

Nem feltétlen előny, ha tudja a férfias dolgokat, jobban szeretem, ha a nő nőies pl: ülés, járás, öltözködés.

Szeretem, hogy szereti, ha valaki megvédi.

Minden körülmények közt igényes marad, ha nem látja senki, akkor is.

Szeressen nevetni.

Értsen a csábításhoz, amivel magához vonz.

Ne nekem öltözzön, hanem azért, mert így akar felöltözni.

Ne miattam figyeljen az alakjára, hanem, mert jó testben érzi jól magát.

Természetesen ugyanez rendbe kellene, hogy legyen nálunk, pasiknál is.

2019. aug. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!