Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti lefekszetek a párotokkal a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lefekszetek a párotokkal a kedvéért akkor is, ha nektek semmi hangulatotok hozzá?

Figyelt kérdés

#szex #pruderia
2019. aug. 28. 01:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs is hozzá hangulatom a partnerem mindig ad nekem belőle ;)

Tesz érte, hogy legyen hozzá kedvem.

2019. aug. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem hiszem ha lenne barátnőm lenne olyan hogy nincs kedvem hozzá, de ha ő kívánná akkor persze, tudom hogy jó érzés szóval megtenném neki ha ő szeretné.

18f

2019. aug. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Egyik harmonikus kapcsolatban egyik fél sem követeli ki magának a szexet, ha a másiknak nincs hozzá kedve, de mégis mindkét fél nyitott arra, hogy örömet szerezzen a párjának akkor is amikor neki kevésbbé van hangulata hozzá. Na ez az igazi ellentmondás nem igaz? :)

Minden a gyakorlatban válik el, mennyire tudják a fenti ellentmondást egyensúlyba hozni. Azaz ha magadtól teszed meg, akkor semmi gond, ha viszont azért mert a partnered kikövetelte, kizsarolta akkor azt a kapcsolatot jobb inkább lezárni.

2019. aug. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Műtét után volt, hogy alig éltem, akkor nem ment pedig napi 2-3 szex alap nálam. Nem vártam el az akkori páromtól, hogy ne szexeljen másokkal. Ha nincs semmi bajom, akkor sose volt még olyan, hogy ne lett volna kedvem.
2019. aug. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem!
2019. aug. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha nincs hozzá hangulatom,annak nálamoka van: munka miatti fáradtság,egészségügyi probleme pl betegség.

Ez a kettő,amikre azt mondom ilyenkor inkább ne.

2019. aug. 28. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
Én sajnos igen... :/ nekem minimális a szexuális igényem, a pasimnak magas és sokszor szexelünk úgy, hogy nekem semmi kedvem hozzá.. N
2019. aug. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Egy nőnek könnyebb dolga van ebből a szempontból, mert kedv nélkül is tud szexelni, max. több nyál/síkosító kell hozzá, egy pasinak pedig nem áll fel, ha nincs hozzá hangulata/energiája.
2019. aug. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, mert csak elkezdeni nincs kedvem de a barátom gyorsan fel tud izgatni
2019. aug. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen. Általában megjön a kedvem félúton.

Kivéve ha van valami egészségügyi problémám mert akkor tényleg nem megy

L

2019. aug. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!