Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám leküzdeni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám leküzdeni a félelmem ismerkedés terén? Sosem lesz kapcsolatom? 20\L

Figyelt kérdés
20 éves vagyok es még sosem csókolóztam, nem ölelt meg egy fiú sem, nem jártam senkivel es sorolhatnám. Volt hogy ismerkedtem fiukkal igy online, irogattunk , volt akivel már telón is beszeltünk , de mikor a talalkozásrol volt szó en mindig beilyedtem és nem akartam találkozni, pedig tényleg hogy jófej srácok voltak es tetszettek is . Van egy srác akivek már fél éve beszélünk fb-on, nagyon tetszik , akart talalkozni és sokszor visszautasitottam, s mostanában már nem ír, azért mert ilyen vagyok. Egyszerüen rettegek attol hogy vajon mit fognak rólam gondolni, hogy nem fogok nekik tetszeni, csúnyának fognak tartani stb. Attol felek hogy ezek miatt kifutok az időből , es majd megbánom hogy fiatal koromban nem ismerkedtem , ami valószinü. Hogyan tudnék ezen tullépni, es végre megtenni azt a bizonyos lépést, hogy találkozzak is valakivel? Valami jó tanács? ( a privát üziket nem kérem!)
2019. szept. 2. 11:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi olyan bonyolult egy találkozáson... Én örülnék ha lenne olyan nő ismerősöm, aki egyedülálló és találkozna velem. Akár csak ölelkezés , beszélgetés céljából.
2019. szept. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

hogyan: nagy levegő és egyszer az életben legyen annyi bátorságod, hogy belevágsz valamibe, még akkor is ha nem fog sikerülni.

Csak tedd fel magadnak a kérdést: Mi a legrosszabb, ami történhet? Hogy kiderül, hogy nem vagytok egymásnak szimpatikusak és mindenki megy haza? Ha ez a legrosszabb bekövetkezik, fog változni bármi is az életedben? NEM, mert nulláról indulsz, ennél rosszabb már nem lehet, ezzel csakis nyerhetsz!

2019. szept. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Mi van akkor, ha nem tetszel neki? Lesz egy másik férfi akivel randizol. Az is Benne van a pakliban hogy neked nem fog tetszeni. Találkozás arról szól, hogy jobban megismerd és jól érezd magad, utána pedig eldöntöd, hogy legyen folytatás vagy sem. Első találkozás mindig kicsit ijesztő/stresszes, de ha "gyakorolod" az is természetes lesz. Szedd össze a bátorságod és amint úgy érzed érdemes találkozni, tedd meg.
2019. szept. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
77%
Ki kell lépned a komfortzónádból, máshogy nem fog menni. És ez csak rajtad múlik, még ha nehéz is, még ha " félelmetes" is.
2019. szept. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szerintem valódi választ a kérdésedre csak te fogsz találni. Ülj le magaddal "beszélgetni", és ne csak azt fogalmazd meg, hogy mitől félsz, hanem azt is, hogy miért. Sok oka lehet: egy régebbi rossz élmény, önbizalomhiány, de akár az is, ha túlzott elvárások között élsz, és rendszeresen aggódsz a dolgok következményeitől, és sorolhatnám. Ha a miértre megtalálod a választ a félelmeid között, egyszerűbb dolgod lesz.


Teljesen egyetértek az előttem szólókkal, randiznod kell, belevágni és csinálni. Megnyugtatlak, nem fogsz mindenkinek tetszeni, de ez így természetes, és ha így alakul, lépsz egyet tovább, előre. Menni fog :)

2019. szept. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Bárcsak ilyen jó helyzetben lettem volna 20 évesen, mint te.


Ennél egyszerűbb dolog nincs a világon. Olyan találkozóba menj bele, amit szükség esetén hamar rövidre zárhatsz. Tehát: színház, mozi kizárva, stb. kizárva. Kávézás, séta parkban jöhet.


Aztán elmész fodrászhoz és kozmetikushoz, veszel szép cipőt és ruhát. Végül már csak meg kell jelenni a megbeszélt időpontban.


Ha nagyon parázol, lehet kettős randi. Barátnőddel mentek valahova és mondod a srácnak, hogy veled tarthat. Ez mondjuk a fiúnak lesz nehéz, de az már az ő baja.

2019. szept. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Kezdj el táncolni. Kizombát javaslom.

[link]

2019. szept. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Beszélj pszichológussal, mert ez nem normális.
2019. szept. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
hulye pitsa
2019. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Igyál alcoholt persze nem annyit h berugj, hanem csak annyit hogy felszabadultabb hangulatba kerülj.
2019. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!