Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen lehetséges okai vannak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehetséges okai vannak, ha egy jó adottságokkal rendelkező férfi szingli?

Figyelt kérdés

Érdeklődést mutat irántam egy 34 éves férfi. Igazából meglepett, hogy ennyi idős, én max 25-nek tippeltem, amikor még ismerkedtünk. Én magam 21 vagyok.

Nagyon helyes srácról van szó, rendszeresen jár edzeni tehát a teste is nagyon jó. Mégis ennyi idősen nekem csapja a szelet, hívogat ide-oda. Azt is mondta, főz nekem egyik nap vacsorát, vacsorázzunk nála.

Igazabol nagyon kedves, meg is kedveltem, de elgondolkodtam vajon mi lehet az oka hogy nincs senkije (abból kiindulva hogy ennyi idősen vagy komoly kapcsolat vagy család a jellemző). Nincs sok tapasztalatom ilyen típusú srácoknál, egy komoly kapcsolatom volt eddig.

Az a gyanúm, esetleg csak ágyba akar vinni.

Mások szerint csinos, szép lány vagyok, edzek én is így figyelek a testemre is. De nem tudom hogy esetleg félreértette-e a közeledésem, sokan azt gondolják a kinézetem miatt hogy tipikus srácok körében népszerű lány vagyok, pedig nem jellemző hogy én nyomulnék bárkire is.

Szívesen közelebb kerülnék hozzá, de nem tudom mennyire jó ötlet felmenni a lakására “vacsorázni” (félek ő nem csak vacsizni akar).

Nem keresek most kapcsolatot, de nem tervezek ilyen gyorsan az ágyába ugrani, nem vagyok olyan tipus.


Nyilván ezt letisztáznom vele, tőletek a véleményetekre lennék kiváncsi. Sok 30 körüli embert ismerek de a legtöbb már tényleg el van köteleződve, ezért mennyit e jellemző az hogy mondjuk ennyi idősen valaki tipikus nőcsábász legyen?


Köszi a véleményeket :)


2019. szept. 9. 12:12
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
És azt mondta minimum...
2019. szept. 10. 15:14
 32/39 anonim ***** válasza:

Több nemzetközi kutatás is született ezzel kapcsolatban melyek szerint ha egy férfinek vagy nönek több mint 10 partnere volt élete során nagyon valószinütlen hogy késöbb házasság vagy tartós kapcsolatra képes legyen, nem tud egy emberrel megmaradni hosszútávon, kevesebb mint 5% ékuk tudott megváltozni.


Egyébként ismerek is egy ilyet 45 éves férfi munkatárs(korához képest nagyon fitt és jól tartja magát), összesen 3 feleségtöl van neki 5 gyereke..egyik melett sem tudott megmaradni. Jelenleg is több növel is van laza kapcsolata.

2019. szept. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Nézd hosszútávon párnak semmiképpen sem lenne ideális melléd egy 34 éves pasas, de ez még ne riasszon vissza attól, hogy kipróbáld, hogy milyen vele a lágy testiség, ha meg bejön, többet is engedj neki.


Ha már így kifaggattad, meg te is beszámoltál neki a partnereidről (de miéééért!!!) akkor már az lenne ostobaság, ha éttermes-sétálós randit várnál tőle.

2019. szept. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

Hát őszintén elmondtam neki én is hogy mi a helyzet. Nem akarom hogy azt gondolja már túlvagyok 10 pasin amikor nem ez a helyzet.

Mar nem várok el ilyen randit, mint írtam én sem keresek most ilyen “örökkön örökké” kapcsolatot. Majd meglátjuk mi lesz mert ma szeretne főzni nekem...

2019. szept. 10. 16:14
 35/39 anonim ***** válasza:
Arra fogadnék hogy le fogsz vele feküdni, persze nem úgy tervezed meg nem is a te hibád lesz ez egy lánynál fontos hogy úgy érezze , majd írd meg öszintén... de erre fogadni mernék hogy meg lesz... :D
2019. szept. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Én nem mondom hogy fogadnék... de nehéz helyzet mert valóban akarom én is de mellette ott a tudat hogy nem akarom hogy kihasználjon. Főleg hogy kb a 37.partnere lennék
2019. szept. 10. 16:23
 37/39 anonim ***** válasza:

Bocsánat hogy ezt mondom de te egy lány vagy és nálatok mindig mindent az adott pillantnyi érzelem dönt el, úgy fogod érezni akarod és meg fog kapni ez lesz. Ez kb 100%, extrém kivételes eset ha ez nem igy fog történni.

Látom is hogy mondod majd magadban te is akartad te is kivántad nem lehetett elkerülni 'megtörtént' :D..

2019. szept. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Az abszolút ne riasszon el, hogy 34+ partnert bevallott (bár butaság volt rá kérdezni).


15-16 éves kora óta csajozó élő 30+-os nagyvárosi férfinál ma teljesen normális, hogy életében volt nettó pár év szingli időszak. Abszolút nem durva, ha ez alatt havonta átlagban egy csaj meg volt neki (nyári hónapokban több is, télen meg kevesebb). Ez semmit nem minősít rajta, ettől még lehet nőkkel teljesen kulturált. Ami azt jelenti hogy férfias nyíltsággal fog közeledni majd a randin hozzád, de bármikor leállíthatod. De nem fogod...:)


Egyébként szerintem "darabra" legtöbb csajjal azok a férfiak kefélnek, akiket a nők legszerencsétlenebbnek gondolnak, és tényleg szerencsétlenek is a nőkhöz. Ezek járnak hetente szinte mindig másik prostikhoz.

Legtöbbet meg azok, akiknek kevés olyan időszak volt ifjú kora óta, amikor szingli volt.

2019. szept. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:

#17 jó, ebben van némi igazság. :D belátom. De mindenesetre nem akarok úgy nekiindulni az estének hogy ott is alszok. Szoval majd elválik :)


Egyébként mint írtam nem ítélem el mert ennyi csaja volt. Csupán azt sugallja, nem valószínű hogy komoly kapcsolatot akar/képes rá. De ezt se lehet megmondani előre. Na meg én se akarok komoly kapcsolatot. Csak pofára esni sem szeretnék :)

2019. szept. 10. 17:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!