Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen lehetséges okai vannak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehetséges okai vannak, ha egy jó adottságokkal rendelkező férfi szingli?

Figyelt kérdés

Érdeklődést mutat irántam egy 34 éves férfi. Igazából meglepett, hogy ennyi idős, én max 25-nek tippeltem, amikor még ismerkedtünk. Én magam 21 vagyok.

Nagyon helyes srácról van szó, rendszeresen jár edzeni tehát a teste is nagyon jó. Mégis ennyi idősen nekem csapja a szelet, hívogat ide-oda. Azt is mondta, főz nekem egyik nap vacsorát, vacsorázzunk nála.

Igazabol nagyon kedves, meg is kedveltem, de elgondolkodtam vajon mi lehet az oka hogy nincs senkije (abból kiindulva hogy ennyi idősen vagy komoly kapcsolat vagy család a jellemző). Nincs sok tapasztalatom ilyen típusú srácoknál, egy komoly kapcsolatom volt eddig.

Az a gyanúm, esetleg csak ágyba akar vinni.

Mások szerint csinos, szép lány vagyok, edzek én is így figyelek a testemre is. De nem tudom hogy esetleg félreértette-e a közeledésem, sokan azt gondolják a kinézetem miatt hogy tipikus srácok körében népszerű lány vagyok, pedig nem jellemző hogy én nyomulnék bárkire is.

Szívesen közelebb kerülnék hozzá, de nem tudom mennyire jó ötlet felmenni a lakására “vacsorázni” (félek ő nem csak vacsizni akar).

Nem keresek most kapcsolatot, de nem tervezek ilyen gyorsan az ágyába ugrani, nem vagyok olyan tipus.


Nyilván ezt letisztáznom vele, tőletek a véleményetekre lennék kiváncsi. Sok 30 körüli embert ismerek de a legtöbb már tényleg el van köteleződve, ezért mennyit e jellemző az hogy mondjuk ennyi idősen valaki tipikus nőcsábász legyen?


Köszi a véleményeket :)


2019. szept. 9. 12:12
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
34 évesen bármilyen oka lehet annak, hogy szingli: hosszú kapcsolat vége, később akar megállapodni, nőcsábász, esetleg nem volt szerencséje a nőkkel mert mindig problémásakat fogott ki.
2019. szept. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
60%
Ma 34 évesen még megteheti egy férfi azt, hogy önzően csak magának él. Ehhez pedig kellemesebb egy 20 körüli csaj, mint egy 30 körüli.
2019. szept. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok, így már más. Viszont, ha ezért félsz.. akkor jobb volna jegelned az ismerkedést amíg ilyen félelmeid vannak.

Kicsit tedd rendbe magad. Mert az oké, értem hogy te nem szeretnél strigula lenni, viszont a pasit is tiszteld meg annyival, hogy ne használd ki a figyelmét és a rajongását ha valójában magad illetően még nem vergődtél zöld ágra.


Érted.. ő szexre használna. /Erre te: Na még mit nem.. nem fognak kihasználni.

Te meg őt azért használnád, hogy megkapd a figyelmét. /Gondolhatod, hogy nem csak barátkozni akart..:) Szóval te se használd ki! Maradj fair.

2019. szept. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem fogsz beállni a sorba
2019. szept. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Jól megfog.
2019. szept. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 mikeXxX ***** válasza:
Szerinted 34 évesen tilos tönkremenni egy kapcsolatnak? Szingli és keresgél az ember azt meg hogy mit szeretne tisztázd le vele . 40f
2019. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
25%
Nem egyedi eset. Én 46. vagyok a volt barátnőm ennyi idős mint te. 3. évig voltunk együtt, és együtt is éltünk. Én is mindenben jónak mondott pasi vagyok. Annyira imádtuk egymást, hogy szinte minden nap szeretkeztünk.
2019. szept. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

Minden no más a szexben...

Hangja, amiket csinál és ahogyan csinálja, más a puncijuk...stb. Ahogy mi pasik is mind kulombozunk.

Elég v színű hogy szereti a friss húsikat, amilyen te is vagy éppen.

Sok más dolog is lehet, nem szeretne családot v korainak tartja, nehéz vele kijönni...

Ő jobban tudna ezt, ha elmész biztos be próbálkozik nálad, készülj fel.

2019. szept. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

#13: igazad van teljesen, nem akarom kihasználni. Nyilván én is sejtettem hogy nem barátkozni akar, én sem haverja akartam lenni, de nem szeretnek semmi ilyesmit azon a vacsorán. Persze mivel adott a kinézete, személyisége, én is vonzódom hozza, nem kicsit, de én nem így akarom ezt hogy holnap megyek és essünk túl rajta :)

Az lesz a legtisztább ha beszélek vele hogy ez nekem így gyors lenne, szívesen megyek vele bárhova viszont nem érezném biztonságosnak a lakására menni :D persze bízom magamban annyira hogy nem csinálnék hülyeséget se jobb a biztonság.


Akik meg azt írogatják hogy úgyis be fogok állni a sorba, ezek szerint ti csak olyan lanyokkkal találkoztatok eddig akik egy nap alatt kaphatóak voltak bármire. Szomorú.

2019. szept. 9. 14:38
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

"mert mondjuk tegyük fel lesz egy csók, de annál tovább nem mennék. Nem hiszem hogy lehet olyan helyzet amiben nem lehet nemet mondani :D"


HAH! Tipikus példa, hogy mi, mint vadászó pasik mit akarunk elérni! Már itt van a probléma a gondolkodásodban, azt hiszed, hogy 21 éves fejjel vagy olyan rafinált, hogy kivédd egy csók után a következő lépést.

Kb annyi értelme van, mint diétázásnál csak éppen megnyalni a tábla csoki végét. Ha komolyan akarod venni a diétát, akkor még közelébe sem mész a csokinak, nem kísérted magad.

Ha már olyanokat írsz, hogy csókig elmész egy köztudottan nőcsábász pasinál, akkor csak nem akarod beismerni magadnak, hogy többet akarsz, de csak "majd meglátjuk" a dolog. Azért biztosra mész és előtte szőrteleníteni fogsz...


Ne élj álomvilágban, legalább magaddal legyél őszinte, van egy pasi aki akar téged és te áltatod magadat, hogy te nem leszel olyan lány aki beáll a sorba, de mégis itt vagy, foglalkoztat a gondolat és fejben már csókolózol vele.

Nőj fel és fogadd el a tényeket, hogy érdekel a csávó és ha úgy adódik, akkor beállsz abba a sorba.

Ha pedig kijelented, hogy nem, akkor növessz gerincet és mondj nemet!

2019. szept. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!