Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha akarom, de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha akarom, de nem merem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bármennyire is ritka manapság, de 24 éves lányként még mindig szűz vagyok és csókban is csak egyszer volt részem (amit nem akartam, csak lekaptak, így nem is túl jó emlék).


Nos van egy nálam idősebb férfi, aki nagyon érdeklődik irántam, és én is nagyon vonzódom hozzá, akarnám a csókot (és később talán még többet is). Akárhányszor találkozunk, utána mindig megbánom, hogy nemet mondok még csak egy csókra is. De egyszerűen tartok tőle, mert én tapasztalatlan vagyok, ellenben vele természetesen. Tartok tőle, hogy "elbénázom" és nem lesz neki jó, hogy kiábrándul, stb. Tudja, hogy én tapasztalatlan vagyok, ami láthatólag nem is zavarja, de engem nagyon gátol.


Mit kellene tennem? Hagynom kellene, hogy megcsókoljon és legyen, ami lesz? Mit tudnék csinálni annak érdekében, hogy ne legyen bennem ennyi kétség, kisebbségi érzés, komplexus?


Segítsetek, légyszi, adjatok tanácsot! És ne trollkodja el senki, vegyétek komolyan, kérlek Titeket, mert számomra tényleg fontos.

Köszönöm szépen annak, aki végigolvasta és próbál valóban segíteni!

24/L



2019. szept. 12. 22:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Egyszer el kell kezdeni,,egy kis alkohol segíthet..39F
2019. szept. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Túl gondolod és spilázod az egészet!

Ha úgy érzed van kémia ne gondolkozz inkább cselekedj!

2019. szept. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én nem is szoktam trollkodni
2019. szept. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyugavér, ne stresszelj rá! Győzd le ezeket a gondolatokat, és csak csináld. Ha nem zavarja, hogy tapasztalatlan vagy, majd úgy is vezet mindenben. :)
2019. szept. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Sztem hagyd a dolgokat, ne gatold es engedd el magad. Ha kezdemenyez, megcsokol es utana tobbet is akar csak skkor fekezz be ha vmi nem fog tetszeni.
2019. szept. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Eddig sajnos az alkohol se segített, de persze lehet, hogy nem volt elég. (Nem a részegségre gondolok azért természetesen.)

Tényleg túlspilázom, ezzel szeretnék valamit kezdeni, hogy ne aggódjak, hanem tegyem azt, amire éppen vágynék. Csak ilyenkor hirtelen előjön bennem az a gát, hogy nagyon tapasztalatlan vagyok.

2019. szept. 12. 22:51
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem szopta magába anyatejjel, hogy hogyan kell csókolózni. Sőt, semmi mást se! :D Gondolj csak bele, mindent úgy tanul meg az ember, de a puding próbája az evés. Erőt kell venned magadon, rendet rakni a gondolataidban és uccu neki a dolgoknak! :)
2019. szept. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem a "bénázástól" tartasz, hanem attól a "démonodtól" amit fiatalkorodban ültetett el benned vagy valamilyen trauma, vagy a szülők által letett tiltófák, gátlások. Keresd meg ezeket, iktasd ki őket és könnyebb lesz.

Gondolj arra, hogy a szex a világ legtermészetesebb, legcsodálatosabb dolga - s ráadásul mindenki csinálja, különben kihalt volna már ugyebár az emberiség.

2019. szept. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Érdekes, bnőm is pont 24 volt és szűz amikor megismertem, 5 éve vagyunk együtt.


2 dolog van, az egyik, hogy komolyak a szándékai és nem zavarja a dolog. A másik, hogy csak ki akar használni.

Viszont az biztos, hogy túlgondolod, lehet neki kellene kicsit határozottabbnak lennie, és akkor nem agyalnál ennyit. Viszont arra is gondolj, hogy lehet megunja, és ez a lehetőséged is elmegy az életben, amit már nem kapsz vissza többet.

2019. szept. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

"Viszont arra is gondolj, hogy lehet megunja, és ez a lehetőséged is elmegy az életben, amit már nem kapsz vissza többet."


Na igen, erre is bőven gondolok, hidd el. :) Sajnos. Ez pedig csak még jobban stresszel és még inkább azt idézi elő bennem, hogy "rágörcsöljek".

2019. szept. 12. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!