Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha akarom, de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha akarom, de nem merem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bármennyire is ritka manapság, de 24 éves lányként még mindig szűz vagyok és csókban is csak egyszer volt részem (amit nem akartam, csak lekaptak, így nem is túl jó emlék).


Nos van egy nálam idősebb férfi, aki nagyon érdeklődik irántam, és én is nagyon vonzódom hozzá, akarnám a csókot (és később talán még többet is). Akárhányszor találkozunk, utána mindig megbánom, hogy nemet mondok még csak egy csókra is. De egyszerűen tartok tőle, mert én tapasztalatlan vagyok, ellenben vele természetesen. Tartok tőle, hogy "elbénázom" és nem lesz neki jó, hogy kiábrándul, stb. Tudja, hogy én tapasztalatlan vagyok, ami láthatólag nem is zavarja, de engem nagyon gátol.


Mit kellene tennem? Hagynom kellene, hogy megcsókoljon és legyen, ami lesz? Mit tudnék csinálni annak érdekében, hogy ne legyen bennem ennyi kétség, kisebbségi érzés, komplexus?


Segítsetek, légyszi, adjatok tanácsot! És ne trollkodja el senki, vegyétek komolyan, kérlek Titeket, mert számomra tényleg fontos.

Köszönöm szépen annak, aki végigolvasta és próbál valóban segíteni!

24/L



2019. szept. 12. 22:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%
Szűz vagy. Senki sem úgy születik, hogy profi mindenben.
2019. szept. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
A k9vetkező alkalomkor mikor megint rád jönne a para,ne gondolkozz,csak csukd be a szemed és tedd meg! Ráérsz később is tépelődni,hogy milyen voltál.Tehát szem becsuk,nem gondolkodik,cselekszik!
2019. szept. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat és biztatásokat! :)
2019. szept. 13. 00:16
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy nálam idősebb férfi". Én mindenféleképp ebből indulnék ki. Nem vagyok konzervatív ilyen értelemben, nem vetem meg, ha valaki idősebb férfit akar, idősebbel kavar, viszont kérdés, hogy a férfi mit akar, főleg, ha sokkal idősebb. Kevés olyan férfi létezhet (tisztelet a kivételnek) akinek hosszútávon kell egy fiatal lány. Az idősebbeknek bejönnek a fiatal lánykák, a "friss hús", mert beindítja őket a fiatal üdeségük (magukhoz képest), hogy szexik, de főleg csak ennyi. Inkább a testük miatt foglalkoznak velük, mintsem, hogy komoly kapcsolatot akarjanak. Szóval gondold át, hogy te is mit szeretnél az egészből, és ha jól ismered, talán rá tudsz jönni, hogy csak kaland, játékszer lennél neki, vagy huzamosabb ideig "használna" szexre, vagy pedig szerelmes beléd, nem csak a testedhez vonzódna, és ez szerint dönts. A többin meg ne görcsölj, totál átérzem a helyzeted, 23 éves koromig én is szűz voltam, és csak random csókjaim voltak olyan fiúktól akik nem is tetszettek, párszor engem is lekaptak. Az első szex előtt én is pontosan így éreztem magam, mint te, nagyon paráztam, meg előtte magától a csókolózástól is, mert úgy voltam vele, azt fogják gondolni a fiúk, hogy ki az a hülye aki 23 éves korában még nem tud csókolózni? És most, hogy mind ezen túl vagyok, most látom, hogy mennyire felesleges volt a sok idegeskedés, valahogy átestem az első alkalmon, nem volt szörnyű, pedig a párom is szűz volt, ügyetlenkedtünk, de élveztük is, aranyos emlékként maradt meg bennem. A te "párod" meg ha még idősebb és tapasztaltabb is, ráadásul nem is zavarja a te tapasztalatlanságod, ugyan nincs mitől félned, szerintem még imponálni is fog neki, hogy ő taníthat, irányíthat. A férfiak piszokul élvezik ha egy lánynál ők lehetnek az elsők, sőt, nagyon növeli az egójukat, szóval szerintem ezen kár idegeskedni, ha mindketten tényleg ezt akarjátok :D

25/L

2019. szept. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, épp most futottam rá erre a friss kérdésre (kommenteket is olvasd). Szerintem ez elég jól tükrözi azt, amiről írtam, hogy az idősebbek inkább csak szexuálisan vonzódnak fiatalabbakhoz, de hát ezzel biztos te is tisztában vagy...

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2019. szept. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Domi-nika ***** válasza:
100%
Próbáld a férfira bízni magad, de tisztában kell lenned azal h csak szexre kellesz neki. Ha neked így megfelel akkor nincs semmi gond. Csak ne hidd azt h többet akar tőled, mert nem csak szűzteleníteni akar.
2019. szept. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb kommenteket! :)

Félreértés ne essék, tudom hogy ezt nem fejtettem ki, de teljes mértékben tisztában vagyok azzal, hogy kedvelni kedvel, de alapvetően testileg vonzódik, testileg akar. Nincsenek kényszerképzeteim. És én is kedvelem, de alapvetően nagy testi vonzalmat érzek. Ezért is írtam a szexualitás kategóriába, és ezért a vonzalmat hangsúlyoztam. :)

2019. szept. 13. 15:30
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Pasiként is átérzem a problémádat,hasonló cipőben voltam.21 évesen történt,évek óta vártam,hogy átessek ezen,de gátlásaim nem mertek tettekre ösztönözni.Ittasan mentünk hazafelé a buliból egy olyan lánnyal,akiről hallottam,hogy könnyen kapható,ami egy kicsit felbátorított,különösen akkor,mikor azt mondta,nem siet haza.Józanul lehet,hogy ezek után sem mertem volna,de elkezdtem simogatni,ami tetszett neki,és innen már simán ment.Az idősebb férfiak megértőbbek,mond el neki őszintén félelmeidet,s ezért ne várjon Tőled egyértelmű /csináljuk / kifelyezést,hanem csak kezdje el a simogatást,tested puszilgatását,vetkőztetését,s mivel nagyon jól fog esni,csökkennek a gátlásaid.Sok szerencsét,szép napot.

2019. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

#18, Köszönöm szépen! :)

Igazából nagyjából tudja a félelmeimet, már említettem neki. Csak nem lép/nem mer lépni, hátha azzal "lesokkol".

2019. szept. 17. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!