Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti irigykedtek azokra akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti irigykedtek azokra akik rengeteg lánnyal rengeteg pasival lefeküdtek már? 21 l

Figyelt kérdés

Első sorban a pasiktól kérdezem hogy irigyek vagytok azokra a férfiakra akik rengeteg nőt megdugtak elcsábítottak már?


Pl én 21 éves vagyok és nem számoltam a eddigi partnereim de kb 80-90 fiúval szexeltem idáig megragadtam minden lehetőséget bulikban a iskolában de Győrben a plázában is szedtem már fel fiúkat egy éjszakásra vagy egy órás együtt létekre és én büszke vagyok rá hogy ilyen sok fiúnak tetszettem mert a mai fiúk már nagyon válogatósak nem dugnak meg fűt fát és az hogy volt 80-90 partnerem ez azt jelenti hogy csinos vagyok és ez ad nekem önbizalmat nem volt gondom a önbizalommal.



Persze a férfiaknak sokkal nehezebb önbizalmat szerezni mert csajozni nehezebb mint pasizni nehéz felszedni lányokat egy éjszakára egy órára csak a legsármosabb pasiknak megy ti nem irigykedtek azokra akiknek megy a csajozás?

Főleg akkor nem vagytok irigyek ezekre a pasikra amikor pl titeket vissza utasít egy lány?



2019. szept. 20. 12:11
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

9# Kikérem magamnak az nagyon sértő ha azt mondjám rám hogy k...rva vagyok mert nem vagyok az azért mert sok pasival szexeltem ilyen gondolkodásal te is k..rva vagy mert egy pasival szexeltél.


Ilyen gondolkodásal csak a szűz lányok a nem k..rvák.

2019. szept. 20. 12:38
 12/46 anonim ***** válasza:
100%

A vicces az kérdező, hogy majdnem úgy fogalmaztam, hogy "Nem irigykedek rájuk, mert ha az minden álmuk, hogy elkapjanak valami nemi betegséget, hogy aztán terjeszthessék, akkor tegyék ezt".


#8

2019. szept. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 Whitewolf19 ***** válasza:
100%

Nekem azt hiszem felfordult a gyomrom kissé...


F/24

2019. szept. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
91%
Kamu vagy, kérdező.
2019. szept. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a #8-assal, ment is a pacsi.

Én nem irigykedem senkire, mindenkinek a maga dolga, hogy mit csinál és kivel, hányszor. Nem rendelkezem ilyen "impozáns" számokkal, viszont világ életemben boldog voltam és vagyok. És próbálok másokat is boldoggá tenni, azokat akik szeretek és szeretnek.

Viszont rólad kérdező meglett a véleményem :D Bár szerintem kamu a kérdés.

2019. szept. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
95%
Én inkább téged sajnállak , ha ez igaz. Szomorú lehetsz belül, hogy neked ennyi megerősítés kell, hogy érezd magad valakinek. Srácoknak csak egy strigula vagy, másnak egy használt zsepi, sajnállak. :(
2019. szept. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
95%
90 pasi farkalt meg, de nem vagy kva igaz. A kva pénzt is kér. Te egy ingyen lyuk vagy :) a nemi betegséget meg megérdemelted, ha már ennyire felelőtlen vagy
2019. szept. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 Zsoltmester ***** válasza:
100%
Az igen, Te ez az igazi romantikus feleségnek való vagy xD Te aztán nem bújsz ágyba mindenkivel. 😁
2019. szept. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
92%
Ez remélem kamu XD Cigány vagy?
2019. szept. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
97%
már megint az a 21 éves lány
2019. szept. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!