Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti irigykedtek azokra akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti irigykedtek azokra akik rengeteg lánnyal rengeteg pasival lefeküdtek már? 21 l

Figyelt kérdés

Első sorban a pasiktól kérdezem hogy irigyek vagytok azokra a férfiakra akik rengeteg nőt megdugtak elcsábítottak már?


Pl én 21 éves vagyok és nem számoltam a eddigi partnereim de kb 80-90 fiúval szexeltem idáig megragadtam minden lehetőséget bulikban a iskolában de Győrben a plázában is szedtem már fel fiúkat egy éjszakásra vagy egy órás együtt létekre és én büszke vagyok rá hogy ilyen sok fiúnak tetszettem mert a mai fiúk már nagyon válogatósak nem dugnak meg fűt fát és az hogy volt 80-90 partnerem ez azt jelenti hogy csinos vagyok és ez ad nekem önbizalmat nem volt gondom a önbizalommal.



Persze a férfiaknak sokkal nehezebb önbizalmat szerezni mert csajozni nehezebb mint pasizni nehéz felszedni lányokat egy éjszakára egy órára csak a legsármosabb pasiknak megy ti nem irigykedtek azokra akiknek megy a csajozás?

Főleg akkor nem vagytok irigyek ezekre a pasikra amikor pl titeket vissza utasít egy lány?



2019. szept. 20. 12:11
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ahha...nem igénytelenekkel fekszel össze, egy kis szifilisz belefér...végülis Adynak is az volt és ő költő volt, az meg ugye nagyon menő...
2019. szept. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%
Tehát sovány vagy, mellette még kurv/\ is. Persze, elcsábítod őket:D az ösztönlényeket el lehet:D de kitudja mit kaphat el tőled az ember... miért nem regisztrálsz a rosszlányokra is?
2019. szept. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
96%
#25 már miért lennék kva ha 7 hónap kapcsolat után adtam magam oda annak az egyetlen pasinak aki hamarosan a férjem? :)
2019. szept. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
100%
Jársz még a plázába vagy átszoktál az árkádba?
2019. szept. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 Whitewolf19 ***** válasza:
100%

Justin Bieber kinézet.. :D Nem lehetsz valami intelligens lény az is biztos.. A hangjuk azért remélem csábítóbb lehet.. ;)


A Sztálingrádos válasznál jót nevettem..:D De érdekességképp.. Leningrád állt nem egészen 900 napig ostrom alatt.

2019. szept. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tagra kúrt pinája lehet... gondoljatok bele, a 19-20 centi lötyög, tapsolni lehet benne...
2019. szept. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%

35-ös...jogos, Leningrád, őszintén szégyellem magam.


Mindenesetre a nehéztüzérség minden formája kudarcot vallott a hölgynél, beleértve a biológiai hadviselést is.


A szifilisz majdnem kihalt a kontinensről....hogy örülhettek neki egy laborban.....:-P

2019. szept. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%
Oszintén szolva nekem a te számod már kicsit sok. Irigy vagyok kb ilyen 10-20 re, de ilyen 50 hegyettiekre már nem.
2019. szept. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 Whitewolf19 ***** válasza:
94%

37-es : Ennyi belefér itt a válaszok hevében.. :D ,


Pedig egy század rohamozta meg ezt az állást... :D

Az biztos.. :D Mesterséges mikroklíma alatt sem lehetett volna ezt így életben tartani, mint amilyen táptalaj volt ebben a hölgyeményben.. és nem is volt magányos, vígan elvolt a többi nemibetegséggel... :D

2019. szept. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
85%
férfi vagyok és ha nem is irigykedek rájuk azért elkeserít kicsit. volt azért csajom nekem is pár, de vannak ismerőseim akiknek ez sokkal jobban megy.szerintem viszont te rosszul gondolkodsz, ki fogsz égni.
2019. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!