Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti irigykedtek azokra akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti irigykedtek azokra akik rengeteg lánnyal rengeteg pasival lefeküdtek már? 21 l

Figyelt kérdés

Első sorban a pasiktól kérdezem hogy irigyek vagytok azokra a férfiakra akik rengeteg nőt megdugtak elcsábítottak már?


Pl én 21 éves vagyok és nem számoltam a eddigi partnereim de kb 80-90 fiúval szexeltem idáig megragadtam minden lehetőséget bulikban a iskolában de Győrben a plázában is szedtem már fel fiúkat egy éjszakásra vagy egy órás együtt létekre és én büszke vagyok rá hogy ilyen sok fiúnak tetszettem mert a mai fiúk már nagyon válogatósak nem dugnak meg fűt fát és az hogy volt 80-90 partnerem ez azt jelenti hogy csinos vagyok és ez ad nekem önbizalmat nem volt gondom a önbizalommal.



Persze a férfiaknak sokkal nehezebb önbizalmat szerezni mert csajozni nehezebb mint pasizni nehéz felszedni lányokat egy éjszakára egy órára csak a legsármosabb pasiknak megy ti nem irigykedtek azokra akiknek megy a csajozás?

Főleg akkor nem vagytok irigyek ezekre a pasikra amikor pl titeket vissza utasít egy lány?



2019. szept. 20. 12:11
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%

Íme, egy Justin Biber jellegű fehér fiú.


[link]


Ugyanitt NDK-s úszónők frissen borotvált szakállal eladóak!


Komolyan, röhej ez a HP!

2019. szept. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 Whitewolf19 ***** válasza:
100%
Erre aztán lehet irigykedni... vágyálom, hogy így nézzek ki.. és ilyen emberek illegessék nekem magukat.. :D Szánalmas ez a kérdés, szánalmas a kérdező.. szánalmas, hogy erre van igénye egyeseknek!
2019. szept. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim válasza:
100%
Erre aztán senki nem irigykedik, nem hogy én😂😂 19 évesen eddig senkivel nem feküdtem le, pedig lett volna rá alkalmam, de nem szeretném odaadni magam fűnek fának, hanem egy olyan embernek akiben 100%-ig megbízok. Szerintem lehet hogy te önbizalmat kaptál ezzel, de senkinek nem fognak kelleni az ilyen könnyű vérű nők hosszabb távra😃 Ha fiú lennék és megtudnám ezt rólad, biztos hogy még az elején ott hagynálak a francba, tudod kinek kéne olyan aki mindenkivel megdugatta magát🤣 Persze ez az én véleményem, de sajnos sok a ribi már aki senkinek se kell feleségnek.
2019. szept. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 Joe.38 ***** válasza:
100%
Ez borzasztó. Olvasni is.
2019. szept. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
77%
Nem hiszem, hogy volna okom irigykedni. Közel 50 kapcsolat, és megszámlálhatatlan szombat esti kaland után adtam lejjebb, és állapodtam meg. Én nem skalpot gyűjtöttem, mint te, hanem kerestem az igazit. A szombat esti dolgok meg csak úgy megtörténtek zenész mivoltomnak köszönhetően.
2019. szept. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 orton ***** válasza:
Nem. Nem ez ad onbizalmat hanem amit elertem az eletben. A csajok meg pont ezert jonnek egy extrakent hozza. Nyilvan a szexrol beszelunk most csak.
2019. szept. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!