Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti irigykedtek azokra akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti irigykedtek azokra akik rengeteg lánnyal rengeteg pasival lefeküdtek már? 21 l

Figyelt kérdés

Első sorban a pasiktól kérdezem hogy irigyek vagytok azokra a férfiakra akik rengeteg nőt megdugtak elcsábítottak már?


Pl én 21 éves vagyok és nem számoltam a eddigi partnereim de kb 80-90 fiúval szexeltem idáig megragadtam minden lehetőséget bulikban a iskolában de Győrben a plázában is szedtem már fel fiúkat egy éjszakásra vagy egy órás együtt létekre és én büszke vagyok rá hogy ilyen sok fiúnak tetszettem mert a mai fiúk már nagyon válogatósak nem dugnak meg fűt fát és az hogy volt 80-90 partnerem ez azt jelenti hogy csinos vagyok és ez ad nekem önbizalmat nem volt gondom a önbizalommal.



Persze a férfiaknak sokkal nehezebb önbizalmat szerezni mert csajozni nehezebb mint pasizni nehéz felszedni lányokat egy éjszakára egy órára csak a legsármosabb pasiknak megy ti nem irigykedtek azokra akiknek megy a csajozás?

Főleg akkor nem vagytok irigyek ezekre a pasikra amikor pl titeket vissza utasít egy lány?



2019. szept. 20. 12:11
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
96%
Most ez vagy kamu. Vagy ordas nagy rib/\nc vagy.
2019. szept. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
Nem vagyok r.banc csak jól nézek ki és tudok pasizni a többi lánnyal ellentétben.
2019. szept. 20. 13:37
 23/46 anonim ***** válasza:
87%

Jajj, tudom, ki vagy! A haveromnak megvoltál, te vagy az a Sztalingrád - p@csájú csaj! (Több lövést kaptál, mint a neves város 900 nap alatt.)


Gratulálok Neked! Komolyan felfordult a gyomrom!


F, 31

2019. szept. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
85%
Nekem meg még csak pasiznom se kell, úgy akartak már minimum százan megdugni. Csak ellenben veled neken van tartásom. Ezért van az hogy csak 1 személynek adtam oda magam.
2019. szept. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:

Akkor mégis csak k..rva vagy ha egy személynek oda adtad magad.


Akkor milyen tartásról beszélünk?

Neked sincs tartásod.

2019. szept. 20. 13:42
 26/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy kurv/\ csak kitudja mit lehet tőled összeszedni, meg űríteni használnak téged:D nagy önbecsülésed van. Jól nézel ki? Kinek mi a jó.

Szerintem már nem kicsit ki lehetsz égve:D tudod kinek kellenél, mindenféle ócska sinternek aláfekszel:D

2019. szept. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

21 éves vagyok 55 kg kerek formás popsi jó nagy formás laba mellek és szőke haj ami nem festett hanem eredeti.


Egyáltalán nem vagyok ki égve most vagyok a topon.

2019. szept. 20. 13:49
 28/46 anonim ***** válasza:
100%
Te valószínű nimfomániás vagy kedves kérdező.A kérdésre válaszolva nem irigykedem,a minőséget kell nézni nem a mennyiséget
2019. szept. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként meg sármos fiatal pasikkat csábítók el Justin Bieber jellegű fehér fiúkat nem igénytelen hányadékokal fekszem össze.
2019. szept. 20. 13:51
 30/46 anonim ***** válasza:
75%

Igen írigykedek hogy milyen szerencsés ferfi hogy ennyi nőt megkaphatott!!

Kár hogy én lemaradtam rólad!

2019. szept. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!