Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találhatok az interneten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok az interneten nagyon szadista perverz férfiakat? Van erre extrémebb társkereső oldal? (Durvább, mint a FetLife és az SmPixie)

Figyelt kérdés

Komolyan kérdezem. Már mindent megpróbáltam. Még Dark weben is. De ott se találok semmit és senkit.

Nagyon szadista férfit keresek, de az összes társkeresőn, chaten ...stb; 10-ből megmarad 2 férfi, amiből megmarad 1, aki egy hónapnyi chatelős önkielégítés után bemondja az unalmasat, hogy "ez neki csak játék volt". Tényleg komoly embert keresek!!! Létezik ilyen?!



2019. szept. 28. 20:47
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mik azok? Férfi oldalról úgy néz ki általában a dolog, hogy minden 2. nő megpróbálja magát keményen perverznek előadni, aztán kiderül, hogy egy kis hajhúzás is sok neki élőben. Engem elég betegnek szoktak tartani, de kétlem, hogy olyan kevés hozzám hasonló férfi lenne. Főleg a fiatalok között.
2019. szept. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
91%

Na, tőlem csalódottan le is lépett...


De nem meglepő a reakciónk... amit kér tőlünk, azt letöltendő börtönnel sújtja a bíróság - tudtommal.

Én egy ilyen kósza kaland miatt nem kockáztatnék ennyit - és remélem, más sem.

2019. szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
100%
#12: Mit kér?
2019. szept. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
100%
Röviden leírva valós életveszélyt.
2019. szept. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

Konkrétan vagy 2 órája megállás nélkül levelekre válaszolok. Türelem. Bár a felháborodott uccsó' jól megfogalmazta.

Mint említettem "dark weben is próbálkoztam/zom". Mégis miért lennék ott egyébként? Mire számítotok? Ondó nyelési versenyre póni háton...ill kicsit leljebb?

Felkèszítettem mindenkit az irracionális vágyaimra. Aki nem kap választ , elveszett a levele, keresem. Vagy eleve ismerem és a jelleme alapján inkább kerülném (3 ilyen van), illetve röviden lezárt válasz: mert tisztában vagyok vele, hogy felesleges időpocsékolás. De próbálok minden nagyjából normálisan megfogalmazott levélre válaszolni. Nézzétek el nekem, ha kések. Aki nem nézi el: gratulálok, első minimum lépés, csak így tovább.

2019. szept. 28. 23:15
 16/48 anonim ***** válasza:
93%
Érdekelnek a vágyaid!!!!
2019. szept. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
93%

Én továbbra is óva intenék mindenkit a Kérdezőtől.


Mégegyszer mondom: tényelgesen életveszélyes helyeteket akar.

1. Aláírathatsz vele akár milyen papírt, ha meghal, akkor letöltendő börtönt kapsz, még ha nyilatkozik is róla, h ő akarta...

2. Aki ilyen labilis dolgokban gondolkodik, szted akár véletlen, akár szándékosan ne tenne olyat, hogy az életveszély fokozódjon? Azt ott halna meg a karjaid között? És továbbra is, ki lenne az egyetlen felelős? Te...

2019. szept. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez a Borderes csaj lesz aki fenekelő partnert keres...
2019. szept. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%
Najó, mostmár én is kíváncsi vagyok
2019. szept. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
89%
KERÜLJÉTEK EL MESSZIRE MERT BÖRTÖNBE KERÜLHETTEK MIATTA. Nem vicc!
2019. szept. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!