Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találhatok az interneten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok az interneten nagyon szadista perverz férfiakat? Van erre extrémebb társkereső oldal? (Durvább, mint a FetLife és az SmPixie)

Figyelt kérdés

Komolyan kérdezem. Már mindent megpróbáltam. Még Dark weben is. De ott se találok semmit és senkit.

Nagyon szadista férfit keresek, de az összes társkeresőn, chaten ...stb; 10-ből megmarad 2 férfi, amiből megmarad 1, aki egy hónapnyi chatelős önkielégítés után bemondja az unalmasat, hogy "ez neki csak játék volt". Tényleg komoly embert keresek!!! Létezik ilyen?!



2019. szept. 28. 20:47
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is megírhatná valaki, mert a hozzászólásokban csak rejtélyesen körülírták, a kérdező meg nem is írt.
2019. szept. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
100%

Jó helyen jársz,itt tele van beteges,perverz,szadista,szexőrült emberekkel,akik ráadásul nem is a saját nevükben nyilatkoznak!

Természetesen tisztelet a kivételeknek!

2019. szept. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:

Uccsó: köszi! Többiek: Magyarországon nincs elmegyógyintézet, na de a politikai miértjét ne is keverjük ide. Hány elutasított embert látok... annyira tipikusan magyar.

Szerencsére akad értelmes is.

2019. szept. 29. 21:11
 34/48 anonim ***** válasza:
93%
Én sem tartom magam normálisnak ilyen téren, hátha összeillünk. Mire vágysz? (privátban is jó)
2019. szept. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
93%

Látszik hogy önellentmondásokba keveredsz saját magaddal. Az agyi kórságod is ezt takarja. Nem akarod, ezt meg azt, de csőre töltött fegyvert akarsz a szádba dugatni, a dark web-en keresgélsz ehhez alanyt, és azt gondolod hogy egy ilyen elmeháborodott miatt mint amilyen te vagy, majd egy hétre kockáztatja a bőrét, majd rendőrségi ügyet csináljon magának, bîróságra járkáljon min emberrablás kapcsán - sajnos ember kategóriába sorolnak - plusz személyi szabadság korlátozása kapcsán. Ezeket több évtől több évig jutalmazzák.

Miért nem valami idegszanatóriumban töltöd az életed hátralévő részét?

Veszélyes vagy a társadalomra.

2019. okt. 1. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
95%
34, 37: Szerintem a Kérdező vilàgosan kifejtette, hogy nem egymást keresitek. Engedd el. Keress neked való kérdést, van még elég a gyk-n.
2019. okt. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
78%

Ha a fenti oldalakon nem találsz rá partnert akkor a hiba a te készülékedben van.


Inkább kezeltesd magadat de komolyan!!!

2019. okt. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
31%
#36 nem jutt muff ugye?:) tudom.
2019. okt. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem.
2019. okt. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mit akar? Valaki leírná?
2019. okt. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!