Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Számít nektek, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számít nektek, ha egy férfinak nincs jogosítványa?

Figyelt kérdés

Lenne lehetősége, hogy letegye és minden feltétel adott lenne ehhez, viszont elvan jogsi nélkül, mert számára nem fontos a vezetés.

Ez mennyire befolyásoló dolog?



2019. okt. 1. 16:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Az nem gond de akkor legyen attól kocsija
2019. okt. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Nekem sincsen, nem is varom el hogy legyen.
2019. okt. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít, mert nekem van jogsim is és kocsim is.

20L

2019. okt. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem döntő kritérium
2019. okt. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Nem érdekel. Ha van, az praktikus, de létezik villamos, busz, taxi, és az örök klasszikus: lábak.


18/l

2019. okt. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, de azért örülni tudok ha van jogsija, hogy ne mindig csak nekem kelljen vezetnem mondjuk ha hosszabb útra megyünk. Szóval praktikus ha van, de nem olyan lényeges
2019. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez a legfontosabb tényező, sokkal többet számít emberileg. Ha majd eljön az ideje és kell akkor leteszi, addig is (meg utána is) viszont legyen figyelmes, odaadó, normális - ez sokkal többet számít.
2019. okt. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha van sofőrje, akkor nem gond.
2019. okt. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Bar en meleg vagyok, de engem nem zavar. Sot! Ha megyek valahova, akkor biztosisten, hogy en vezetek. Szoval, nem gond, ha nem agaskodik ott senki, hogy o akar vezetni. 😂 Plusz nem szivesen engedek mast a kocsim volanja moge. 🤷‍♂️

20/F

2019. okt. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna, mivel kocsim is van meg jogsim is. Ha meg nem ernek ra furikazni akkor megy busszal. Sok kapcsolatban csak a férjnek van jogsija, szerintem egyáltalán nem más helyzet az ha csak a feleségnek van.

18/L

2019. okt. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!