Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 12 cm farkam zavar de ez van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 cm farkam zavar de ez van nem tudok vele mit csinalni elég vagy nem?

Figyelt kérdés
Néztem Youtube-n tobb videot ahol elmondtak hogy 12-15 cm az átlag méret es egy átlag női hüvely is kb ennyi vagyis 10-15 tehát akk minden rendben DE ha lányokat az utcán kerdeznek akk mégis minden lany 15-18 cm re mondja hogy ma az mar elég az mar pont jo akkor most mivan lányok őszintén elég 12 cm nektek vagy nem ?

2019. okt. 1. 20:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
68%

Ez nem csak a méretedtől függ.

12cm és 12 cm nagyság közt is van különbség.

Szàmomra fontosabb a vastagság, illetve hogy tudjàk hasznàlni és ne 5 perces legyen.

2019. okt. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%
Nyugodj meg nekem is 12. Nekem nem okozott gondot és gond nélkül tudtam orgazmust okozni a lánynak. Persze mindig törekedtem is rá hogy örömet okozzak figyeljek a partneremre.
2019. okt. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
14%
16 alatt nem kene a pasi...
2019. okt. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen kijelentés után te nem kellenél utolsó.
2019. okt. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%
nekem csak 11 centi, 2 perc alatt elmegyek és sokszor nem is áll fel. a legtöbb kapcsolatom fél év alatt tönkremegy emiatt. Te szerencsés vagy.
2019. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Ki szerencsés?
2019. okt. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
12%
Nekem min. 19 cm-re van szükségem.
2019. okt. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
83%

Nekem 13 és nem volt gondom vele eddig. Figyelni kell a partnerre is, meg azért tanulni is kell.

Az első akció nálam elég rövid lett, mert ahogy bedugtam, fél perc múlva élveztem is. Kicsit kellemetlen volt, de ma már tudom úgy mozogni, hogy ne okozzon gondot.

Szóval 12 centi szerintem nem annyira kicsi, bár tény, hogy ez alsó kategória. De van kisebb is. Ismertem egy fiút, aki 25 évesen is szűz volt, jóba voltam vele és elmondása szerint fél a lányoktól. Attól, hogy kiröhögik. Szóval neki felállva mindössze 8 centi volt, ez elég hihetetlen. De ö állította, én meg elhittem neki. Hihetetlen, mert nekem lekonyulva több, de ezzel nem tudsz semmit tenni.

Amúgy a mostani élettársam elég szűk, bőven elég neki a 13 centim. Lehet idomult hozzám az évek alatt, de nem okoz gondot.

2019. okt. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
21%
Annyira utálom aki itt veri a nyalat. Persze ilyenkor az van modnva hogy irigy az ember pedig nem nem arról van szó hogy irigy lennék hanem egy kcsögnek gondollak. Menj rakd bele...
2019. okt. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%
Bocsánat a kirohanaser. Nem is ér annyit az egész hogy fel bsszam magam.
2019. okt. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!