Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 12 cm farkam zavar de ez van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 cm farkam zavar de ez van nem tudok vele mit csinalni elég vagy nem?

Figyelt kérdés
Néztem Youtube-n tobb videot ahol elmondtak hogy 12-15 cm az átlag méret es egy átlag női hüvely is kb ennyi vagyis 10-15 tehát akk minden rendben DE ha lányokat az utcán kerdeznek akk mégis minden lany 15-18 cm re mondja hogy ma az mar elég az mar pont jo akkor most mivan lányok őszintén elég 12 cm nektek vagy nem ?

2019. okt. 1. 20:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
76%
Elég lesz mindenkinek, ha nem pár mp. alatt élvezel, meg persze azért figyelsz a lányra.
2019. okt. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Akkor miert mond minden lany 15-18 cm et ? Ha a 12 meg 13 cm es férfiak is megfelelnek
2019. okt. 1. 21:36
 13/29 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező. Mond itt mindenki mindent. Az én esetembol ki indulva amit le írtam. 12 cm el is jó tudsz lenni. Ennyi nekem van párom családom és nem nem csal meg jó a szex bár mennyire hihetetlen.
2019. okt. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
93%
Ha megkérdezik tőled, milyen kocsit akarsz, mit mondasz? Lamorghinit, Ferrarit, Bugattit, stb. A valóságban meg sosem lesz ilyened, és nem is igazán fontos. Menők, meg minden, de a középkategóriás kocsi mindenben pontosan ugyanolyan jó. Elvisz pont ugyanúgy am unkahelyedre, ésatöbbi. Semmi különbség a felsőkategóriás kocsikhoz képest, csak az menőbb.
2019. okt. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
67%
Nekem ennél kisebb a méretem, a szexben semmilyen gondot nem okozott, simán élvez a barátnőm.
2019. okt. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
42%
15 és 16 ott a pont.
2019. okt. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
13%
Szia. Ennél a méretnél már sok póz nem érhető el. És maradnak a fix pózok sajnos. Így egy idő után monoton lesz az egész,mivel sokkal nehezebb váltogatni. Persze vannak kivételek mikor megfelel ez valakinek. De nyilván mindenkinek az átlag kell. Ezért mondják hogy 15-16 cm kell nekik.
2019. okt. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó. Nem unalmas attól a szex hogy néhány pozhoz rövid. Olyan sűrűn amúgy is hujeseg pózt váltani. Pár1 2 3 póz bőven elég. Körítésről most nem is beszélnék.
2019. okt. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
23%
A 12cm nem àtlagmèret,hanem kicsi. Az àtlag 14-16cm hosszra ès min 4cm vastagsàgra.. Nekem is csak 12cm ès mèg vèkony is mellè.. Az előttem ìrònak igaza volt aki azt irta hogy csomò pòz kiesik ès igy monotonnà vàqlik az együttlèt.. Sajnos nehèz rövid ès szűk hüvelyű nőt talàlni,az èn esetemben csak az lenne az egyetlen megoldàs
2019. okt. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
92%

Ne foglalkozz olyan dolgokkal amin nem tudsz változtatni,

Ha 12 van akkor ennyi és ezzel kell boldogulnod. Mit csinálsz? megölöd magad?

A francot. Ezzel kell boldogan és elégedetten élned. Kit érdekel másnak mekkora. Azt a nőt kell megtalálnod akinek te jó vagy és ő is neked. Inkább arra törekedj hogy amiben jó tudsz lenni abban legyél jó. Pl sportoljm, hogy legyen jó a tested és ne legyél kövér, és figyelj a barátnődre hogy élvezze, akkor majd ő is örömökkel ajándékoz meg. Ennyi.

Ja és szedd a c-vitamint, nem lesz tőle nagyobb, de legalább toppon lesz az immunrendszered:)

39F

2019. okt. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!