Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van még itt olyan férfi, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt olyan férfi, aki nem tudná elviselni a tudatot, hogy ne a külsejéért, szexuális kisugárzásáért szeressék és kirázza a hideg azoktól a nőktől akik olyasmit írnak, hogy az ő pasijuk sem adonisz, de "szeretik" a belső tulajdonságai van?

Figyelt kérdés

Itt most egy kérdésben névtelenül nem látszik, de egyáltalán nem vagyok felszínes, éppen ezért alakult így az életem mindig, hogy rengetegszer barátzónában landoltam.


Aki csak egybitesen tud gondolkodni, hogy "mivel jobb egy üresfejű izmos adonisz" annak üzenem, hogy ez a szélsőség se jobb, meg öregkorban ha több évtizedes monogám kapcsolatról beszélünk már kevésbé számít a szex, de fiatalon egy férfi-nő kapcsolatban, ahol szex is van, kell az az érzés, hogy a nő vonzódjon a testemhez. Mert azzal fekszik le, nem az intellektusommal vagy egyéb belső tulajdonságaimmal. Azt látja, ha nem hunyja be a szemét (és közben másra gondol).



2019. nov. 22. 02:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
8%

Engem csak akkor zavar, ha jobbnak hiszik magukat tőle, meg amikor azt várják, hogy mindenki működjön így.

Elhiszem, hogy valakinél a mély lelki szerelem kielégítő testi vonzalmat eredményez, az illető külsejétől/kisugárzásától szinte függetlenül. Azt is elhiszem, hogy valakinél a testi rész nem fontos, és kész.

A többségre viszont nem ez a jellemző: nekik feszkós érzés, ha olyasvalakibe sikerül beleszeretni, aki testileg mégse nagyon indítja be őket, és feszkós érzés, amikor a párjuknak (is) fogy a vonzereje, és a kapcsolat egy nagyon szoros barátság felé tart.

2019. nov. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát, régen én is így gondolkodtam.

Idővel rá kellett jönnöm, hogy ez toxikus. Saját nyomorodat generálod. Ami meg is történt, hiszen írtad is: "éppen ezért alakult így az életem mindig, hogy rengetegszer barátzónában landoltam".


Én pont az ellenkezőjét prédikálom már. Minden embernek el kell fogadnia, hogy nem lehet tökéletes. Még a címlap modellek sem azok, de a technika lehetővé teszi, hogy úgy állítsák be.


Komolyan úgy beszélnek sokan erről a jó testűségről, mintha mindennapos lenne. Mintha 10-ből 9 csaj vagy pasi edzőterem szökevény lenne, napi szinten sportolna stb.

Közeli ismerősi körömben egyetlen ilyen férfi/nő sincs. Konkrétan mind utál mindenféle sport tevékenységet. Persze ettől függetlenül van aki nyert a genetika lottón és így is simán marha jól néz ki, a többi halál átlagos.

Van akinek éppen van valakije, van akinek van több valakije is :D Van aki meg szimplán egyedül van oszt kész.


Ha minden férfi és minden nő csak a tökéletesen kidolgozott testre volna hajlandó gerjedni, az emberiség kihalt volna már. Mondjuk a népesség csökkenőben van... Lehet ez az oka?! :D


Én tudom magamról, hogy nem a testem az amivel hódítani tudok. Nem mondanám magam sem jóképűnek, de jó testűnek biztosan. 190cm vagyok, kb átlag magasság, kb ennyi pozitívum van a testemben.

Viszont van némi intelligenciám, rendelkezem empátiával, jó hallgató közönség vagyok, segítek szívesen, stb. Érdekes, hogy lehet így is. Ki gondolná, nem? Itt a gyakorin ez kb elképzelhetetlen.

2019. nov. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12 Hol élsz hogy a 190cm átlag magasság? :D
2019. nov. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát Budapesttől épphogy északra az első településen, de kajak nem érzem magam colosnak :D Rengetegen hasonló magasságúak. +-10cm
2019. nov. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én az ilyen fogalmazási stílussal, és központozással lévő nővel nem tudnék mit kezdeni... Nézd, aki a kűlsőre hajt, tegye, akkor nem vagyok az esete.. Ha másra, akkor igen, de amit te itt össze hordtál, az nettó zagyvaság, mert először is össze kellene tudni állítani egy egyszerű, esetleg egy összetett mondatot. Tőlem lehet a csaj modell, de ha nem tudok vele semmiről beszélgetni akkor kuka.
2019. nov. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A #10-es nagyon jól megmagyarázta.
2019. nov. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!