Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Vállalnátok szűzhártya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Vállalnátok szűzhártyaplasztikát a szerelmetekért?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy nem azzal vesztettétek el a szüzességeteket aki megérdemelte volna, megbántátok stb. Megtaláltátok életetek párját, esetleg már a kezeteket is megkérte. Odaadnátok-e neki a szüzességeteket, vállalva az orvosi beavatkozást?

(Aki nem tudná, a szűzhártyaplasztika során a szűzhártya megmaradt részeit felszívódó orvosi fonállal varrják össze, és néhány hónap gyógyulás után olyan az eredmény mintha a páciens mindig is szűz lett volna. A beavatkozást altatásban végzik, max 1 óra, csak több százezerbe kerül.)



2019. nov. 23. 18:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Nem vállalnám. Nekem nem fájt az első alkalom, és nem is volt rossz.

De ha bánnám se csináltatnám vissza, mert az az én döntésem volt, és felesleges tagadnom a tényeket.

Amúgy az egész kérdés úgy hangzik mint valami vallási megtérés utólag, és akkor csakis a házasság után csakis annak a személynek legyen meg az a szövet.

2019. nov. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

"Azt, hogy ő az első férfi bennem, az első, akinek megnyitom a testem, azt semmilyen plasztikával nem lehet kétszer megadni senkinek."

9-es Igazad van. De mi van, ha valaki azt a pillanatot utálja és mindent megtenne hogy visszafordítsa? Mert egyáltalán nem érdemelte meg az, akinek odaadta magát. Az ilyen embernek nincs vigasz, egy életen át cipelheti a bűntudatot. Ebben a helyzetben megoldást keresni, az elmebetegség?

2019. nov. 23. 19:42
 13/28 anonim ***** válasza:
76%
Ettől nem leszek szűz, ez egy nagy baromság. Attól hogy visszavarrnak valamit még előtte így is úgyis megtörtént egy másik személlyel.
2019. nov. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
60%

"aki megérdemelte volna, megbántátok" ... Ember! Ne adagold már te is ezt s gigantikus fa$zságot!! Mit kell azon kiérdemelni? Az nem egy díj! A hártya visszanövesztésétől amúgy sem lesz a sokadikból első! A szex kölcsönös öröm figyelem érzékiség és lelki kapcsolódás! Az nem egy olyan valami amit a nő ad a férfinak! Az ketten adják egymásnak! Na pont az ilyen buta szövegek miatt van a szexuális kultúra a béka $egge alatt mint amit fentebb kiírtál!

35F

2019. nov. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

14-es Manapság megmondani se lehet milyen fiatalon kezdenek szexuális életet az emberek, a szex lassan a csók szintjére süllyed le, ha valakivel nem fekszel le a második-harmadik randi után akkor már nem is akarsz tőle semmit, ha elmúltál 20 és szűz vagy az gáz. Ha pedig valakinek még érték a szüzesség, az elmebeteg.

Igazad van teljes mértékben, a szexuális kultúra tényleg a béka segge alatt van.

2019. nov. 23. 19:54
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes ez a gondolkodásmód. Én sosem éreztem a szüzességemet ajándéknak, amit oda kell adnom az arra méltónak. A szüzességem elvesztésére sem úgy gondolok, hogy életem legmeghatározóbb dolga lett volna, nem misztifikálom ezt túl. Örültem, hogy megtörtént egy kedves és tapasztalt férfivel, kellemes emlékként gondolok rá, de nem több. S nem azért látom így, mert falom a férfiakat,s ne lenne érték számomra a szex, kevés pasival voltam, de eszembe sem jutott, hogy szomorú legyek amiatt, mert pl. nem a férjemnek adtam a szüzességemet. Minden úgy volt jó, ahogy történt.

36

2019. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
16-os A kérdés kifejezetten azoknak szólt akik bánják az elsőt. Ha neked jó volt minden úgy ahogy történt, és a férjednek is, akkor az a lényeg :)
2019. nov. 23. 20:03
 18/28 anonim ***** válasza:

Azért nem mondanám, hogy a szex alap, és lassan csókkal egyenértékű. Nyilván van akinek igen, de ez változó, ne általánosítsunk.

Az, hogy elvesztetted egy mérföldkő volt. Ha megbántad, ha nem. Felesleges visszacsináltatni. Ha mindenképp azt kellene mond, hogy ő az első, mert allah nevébe bűn a házasság előtti szex, akkor mond hogy szűzhártya nélkül születtél.

Vagy hallottam olyan arab cselről, hogy direkt hegyesre vágják a körmüket "első" alkalom előtt, és titkon megvágják magukat ott lent valahol.


De a modern Európában szerintem felesleges áltatni a párunkat vagy magunkat ilyensmivel.

Fogadd el, hogy megtörtént.

2019. nov. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Kérdező,nem Tominak hívnak?
2019. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Nem úgy hívnak.
2019. nov. 23. 21:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!