Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Vállalnátok szűzhártya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Vállalnátok szűzhártyaplasztikát a szerelmetekért?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy nem azzal vesztettétek el a szüzességeteket aki megérdemelte volna, megbántátok stb. Megtaláltátok életetek párját, esetleg már a kezeteket is megkérte. Odaadnátok-e neki a szüzességeteket, vállalva az orvosi beavatkozást?

(Aki nem tudná, a szűzhártyaplasztika során a szűzhártya megmaradt részeit felszívódó orvosi fonállal varrják össze, és néhány hónap gyógyulás után olyan az eredmény mintha a páciens mindig is szűz lett volna. A beavatkozást altatásban végzik, max 1 óra, csak több százezerbe kerül.)



2019. nov. 23. 18:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ezt a faszsagot.
2019. nov. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
21-es Tartalmas, mélyen szántó gondolataid, valamint a kérdésre adott egyértelmű válaszod nagyban emelte a beszélgetés színvonalát.
2019. nov. 23. 21:37
 23/28 anonim ***** válasza:
54%
Márpedig a szüzesség nem érték! Csak azoknak érték aki a nőket használati tárgyként tekintik és az értéküket a használtságuk függvényében szabják meg. Pont a szüzesség hülye mítoszai miatt van annyi szűz még 20 felett is.
2019. nov. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
75%

Jézusom, dehogy vállalnék be ilyesmit.

1. A szűzhártya valójában nem 100%-os bizonyíték arra, hogy valaki szűz-e vagy sem.

2. Attól, hogy megint lenne szűzhártyám, még nem lennék megint szűz :D

3. Eleve nem járnék olyannal, aki nem bírná elviselni, hogy mással is voltam előtte.

2019. nov. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Ha ilyesmi miatt bűntudatod van, akkor a fejedben kell rendet tenni, azon nem fog segíteni, ha bestoppolnak.

Én kíváncsiságból feküdtem le 25 éves koromban egy sráccal, nem szerettem, nem is vonzott, csak már untam a saját szüzességemet, meg addigra adtam fel, hogy rám találjon végre a herceg fehér lovon...

De elég fölösleges volt, mert semmit se tudtam meg a szexről vele. Elvette a szüzességem, fájt is, undorított is, nem élveztem vele soha.

29 voltam, amikor először élveztem valaki mással a szexet. Az olyan volt, mint a filmekben. Azért sem bánom, hogy nem neki adtam oda a szüzességem, mert igazából én teljesen úgy érzem, hogy neki adtam. Ő volt az első férfi, akivel szeretkeztem, akivel élveztem. Az, hogy ki-be dugnak beléd egy műanyagba csomagolt testrészt, az nem szex.

2019. nov. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

23-as Ahogy írtam. A béka segge alatt.


24-es, 25-ös, köszönöm a válaszokat.

2019. nov. 24. 12:32
 27/28 1Léna ***** válasza:

A második mondatban az szerepelt, hogy feltételezzük, hogy az élete párját találta meg. Aki már a kezét is megkérte. Tehát komoly, felelősségteljes kapcsolatra vágyik.

Vajon szeretné-e ha hazudnának neki? Van-e olyan személy, aki örülni tud annak ha a másik becsapja?

Mert igaz, hogy vannak akik csak a testi vágyaikat elégítik ki egy szexuális kapcsolatban, amitől általában mindkét fél, ha nem is tudatosan de sérül. Mert a szexuális kapcsolat ott tud igazán kiteljesedni, ott tud a személy életére, egy inspiráló lendületet adni ahol, nem csak egy éppen fellángoló nemi vágy van kielégítve, hanem a lány és a fiú igazi szerelme teljesedhet ki benne. Ahol nem csak testileg, hanem lelkileg és szellemileg is egybeolvadnak.

Ebből következőleg, a szüzesség érték.

Nem hazudnék. Nem javaslom plasztikáztatást.

Az őszinteség, egy komoly kapcsolat nélkülözhetetlen eleme.

2019. nov. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

27-es Láttam hogy a válaszaid alacsony százalékban ítéltetnek hasznosnak, így adtam egy zöld pacsit. Pedig nagyon korrekt válasz.

Egy dolgot kihagytam, így valóban félreérthető volt, hogy a plasztika a másik fél tudtával, beleegyezésével történne. Szó sincs átverésről, mert ahogy mondod, a bizalom és őszinteség alapvető kell, hogy legyen.

2019. nov. 24. 19:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!