Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Szeretem a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szeretem a barátom nagyon de néha pont úgy viselkedik mintha nem is felnőtt lenne, hogyan kezeljem ezt az adott szituációban?

Figyelt kérdés

A barátom megőrült. Tanulmányaim miatt 2 hétre elutaztam és hát mindkettőnknek nehéz volt ez a 2 hét szex nélkül. Holnap 6ig egyetemen vagyok, ő 5ig dolgozik. Nekem utaznom is kell, neki kellene gumit venni ahogy mindig. Nyávog hogy neki nem lesz ideje, vegyek én.

Meg is tenném ha nem lett volna olyan ma amilyen. Mondtam valamit hogy kérlek ezt ne csináld (lényegtelen hogy mit, valamit írt ami nem tetszett, csak azért hogy engem bosszantson).

Persze tovább csinálta mikor kértem h ne. Utána meg még tőlem kér szexi képeket, persze megtagadtam de csak incselkedve. Pedig már akkor mérges voltam. Esküszöm nem akarok játszmázni, egy komoly kapcsolatban szerintem ez elfogadhatatlan, de mitnha vele csak így lehetne kommunikálni mostanában.


Mit csináljak vele most?


a. Ne is menjek hozzá (de nekem nagyon hiányzik, én is hiányoztam neki szexben kívül is, tudom)


b. Menjek de ne vegyek gumit és csak petting (ezt ö nagyon nem akarja)


c. Menjek és vegyek gumit (ezt nem akarom csinálni mert bas.zott megalázó azok után h ő egy pici kérésemet hogy ne bosszantson nem tudta teljesíteni)


Köszi a válaszokat azoknak akik érvelnek is. Néha egyszerű helyzeteket nehéz objektíven látni ha az ember benne van.



2019. nov. 25. 22:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát én tuti nem élném meg kínzásként ha csak petting lenne, főleg hagy ügyes vagy. :D

Azt se értem hogy mi ez a gumimizéria... vegyetek valami 30db-os csomagot, akkor nem kell ezen görcsölni ennyit.


Az meg, hogy hülye a pasid... ha meg tudjátok oldani, akkor rendben. Ha nem, akkor vagy elfogadod így, vagy keresel jobbat. /Hosszú távon az első opció nem fog működni.../

2019. nov. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!