Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fèlrelèptem es olyan uj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèlrelèptem es olyan uj dolgokat kaptam amit a felesegemtol sohasem. Hogyan tovabb?

Figyelt kérdés
Viszonyom volt egy novel eleg hosszu ideig. Olyan dolgokat adott meg amit a felesegem nem. Viszont a gyereket es a csaladot nezve az asszonnyal maradtam es vege lett a szeretosdinek. Kerdesem hogy aki volt hasonlo cipoben hogyan tudott ugy elni tovabb hogy szexualis vagyai nem teljesultek viszont van szep csalad negy gyerekkel
2019. nov. 29. 10:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
76%

hát így...


42/F

2019. nov. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
71%

Meg kell tanulni a hiánnyal élni. Vagy a gyerekeid, vagy a puncit választod. Én az első mellett döntöttem. Igen, fájt, nem volt könnyű. De két úton egyszerre nem járhatsz.


F, 42


(két gyermek apja)

2019. nov. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
64%
Gondolom úgy, hogy a gerincet választják. Ha tényleg van egy fantasztikus családod, akkor azt ne b*szd el szexkapcsolat miatt. Max beszélj a feleségeddel, hogy mik vonzanak, hátha ő is kipróbálná őket. F 25
2019. nov. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
62%
Részemről ugyanez volt. Kiéltem magam, aztán visszatértem a családhoz. Ha megint előjön, hogy nem kapok eleget otthon, akkor ismét kiélem magam. Nem érdekel, hogy ki mit gondol. Az én életem és az élet túl rövid ahhoz, hogy megalkudjon az ember. Dolgozok becsülettel, én tartom el az egész családot, fizetem a házhitelt, az autókat én vettem, törődök mindenkivel otthon, de cserébe mégsem kapom meg azt szintű a törődést, amire vágyom. Okés én ezt elfogadtam, hogy a feleségem fáradt és nem inspirálja semmi a változatos szexre, de nekem meg szükségem van rá. Szóval ez van. Én már elfogadtam ezt.
2019. nov. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
32%

Bármilyen utat válassz, csak ne a Christopher Lee Watts utat


Ha én családos lennék, akkor a spanyol minta szerint járnék el: nyílt titok hogy mindenkinek van szeretője, de addig amíg nem keverik őket bele a családi életbe, addig minden rendben: mindenki tud róla, de senkit nem háborít fel (pont mint ahogyan szerintem lennie kéne). Más dolog összefogni valakivel egy közös ügy érdekében, és megint más dolog örökké lakatot tenni a nemi szerveinkre, úgy hogy a másik őrzi a kulcsot


Ha a feleségedet nem "nevelted rá" erre a tényre az elejétől fogva, hogy te nem olyan pasi vagy aki hajlandó feladni az élvezeteket, akkor most nagyon nehéz lesz megoldást találni erre

2019. nov. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
84%

A #4-esnek adok igazat: az én szüleim közt is ezt a feszültséget érzem, hogy az anyukám egy műtét óta nem szívesen megy bele bizonyos dolgokba, és ez teljesen kikészíti a faterom: holott sokkal boldogabb lenne mindenki ha találna erre valami ismerőst és feloldódna ez a feszültség


Már nem gyerek itthon senki, átéltünk mindent az elejétől fogva, és nincs semmi amit tönkretehetne azzal hogy kiéli máshol a vágyait

2019. nov. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
87%

Sokáig szenvedtem így, konkrétan a 20-as 30-as éveim rámentek egy ilyen kapcsolatra...

Én elterveztem magamban, és mikor megvolt minden és a gyerekek már nagyok voltak, elhagytam a családot, kijöttem londonba a szakmámban dolgozni(asztalos) természetesen a gyerekwket támogatom anyagilag, asszonynak válás után is szó nélkül hagytam ott autót, házat mindent, de én nem bírtam tovább... minfig csak a vágyakorás volt bennem majd 20 éven át...

egybolyan csajra, aki hajlandó néha leszopni, és néha ő kezdeményez...

Volt feleségem soha nem kezdeményezett, de ha nem vettem észre, hogy szexet akar, akkor meg balhézott... 20 év alatt 3* szopott le, pedig tudta, hogy csak erre vágyok...

én azt mondom lépj le, de s gyerekekről ne felejts el gondoskodni... semmi értelme magadat kínozni... ez az egy életünk van valószínűleg... ha többre vágysz és azt nem kapod meg... ne zárd magadba.

2019. nov. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
66%

Hagyjátok már ezt a gerinc dolgot ti álszent, idióta szemellenzős emberek. Azért,mert ti nem találkoztatok olyan emberrel, akiért minden megérne feladni, nem vágytatok, és nem vágytak rátok ne ugassatok már mindig a magas lóról. Most én kívánok nektek valamit.Ahogy ti szoktatok azoknak, akik valamibe bele keverednek.

Találkozzatok vele. Bukjatok el ti erkölcscsőszök.

Inkább legyek csaló GERINC nélkük, mint hogy úgy éljek,ahogy ti. Folyamatos elvárásnak megfelelve. Beszarva a holnaptól. Érzelmek és impulzusok nélkül.

Nem minden fehér és fekete.

Kérdező! Lesz neked még barátnőd. A gyerekeidet viszont sose szorítsd háttérbe.

36n

2019. nov. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
51%
12 évente 1 kitérő azért nem olyan veszélyes. De kösz,hogy aggódsz az erkölcseimért.
2019. nov. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Asszony nekem sem szopja le nem kezdemenyez es nagy ritkan van szex. Akivel voltam meg szinte felfalta a farkam...a golyoim, a fenekem... ereztem hogy kivan
2019. nov. 29. 11:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!