Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szinte semmilyen pózban nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte semmilyen pózban nem tudtam eddig berakni neki. Hogy próbálkozzak?

Figyelt kérdés

Barátnőm és én is szűz vagyok, viszont a szűzhártyája már nincs meg. Most próbálkoztunk másodszor lefekdüdni de megint nem jött össze, korábban misszionárius pózban próbáltuk, viszont akkor nem is ért el a farkam odáig hogy be tudjam rakni(nem túl nagy, 14 cm kb), és így a sikertelenség meg a stressz miatt lelankad, most is így jártam, ezúttal lovagló pózban próbáltuk, fel is voltam izgulva, rámült, de nem akart bemenni, ahogy próbálkoztunk volt amikor nyomta is és fájt nekem és mivel nem ment és ideges voltam, izgultam, ezért megint lekonyult. Ő pedig ezt magára veszi és emiatt már majdnem másodszorra szakított velem hogy biztos vele van a gond. Azt még tudni kell hogy júniusban volt egy részleges körülmetélésem és lehet amiatt másképp érnek az ingerek. Kézzel és szájjal már sokszor kényeztettem, de nem tudom hogy kellene próbálkozni hogy sikerüljön.

Normális tanácsokat várok



2019. dec. 4. 11:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

Nekünk is ilyen volt elején.

A legtöbbször egy párna került a fenekem alá, így megemelődött a puncim, és könnyebb volt betenni.

2019. dec. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy nem er oda? Menj kozelebb. :D


Szembol, vagy kutyaban konnyebb betenni. Lovagloban nem olyan egyszeru.

2019. dec. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy nem ment be hogy ahogy a hasán is fekszem úgy alul már nem ér el teljesen odáig
2019. dec. 4. 12:21
 4/24 A kérdező kommentje:
Szemből hogy ajánlott?
2019. dec. 4. 12:22
 5/24 A kérdező kommentje:
Ezen kívül annyit hogy szinte minden nap maszturbálok általában videóra, ez befolyásol?
2019. dec. 4. 12:29
 6/24 anonim ***** válasza:

Nem elég nedves barátnőd. Izgazsd fel előtte mindenképp, mert akkor benedvesedik es tagul a hüvelye, befogadóbb lesz.

Kutyapózt, ha még szűz nem ajanlom, mert fájna neki. Azr majd, csak ha már jártas leszel benne

2019. dec. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Esetleg valami kiegészítő is segíthet? Mivel tudom a legjobban izgatni?
2019. dec. 4. 12:38
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

14 cm teljesen átlagos méret, bármilyen pózban tökéletesen "használható" (kivéve ha nem vagytok mindketten +120 kg-sek ugyebár).

Valószínűleg azért nem megy be, mert tudat alatt összeszorítja a hüvelyizmait, úgyhogy egy 35 cm-st sem lehetne behelyezni mert zárva a kapu.

Old fel a gátlásait, több előjáték, először csak izgasd kívülről a makkoddal, majd csak 1-2 cm-re hatolj be, szép lassan játszadozzatok amíg teljesen el nem engedi magát. Ne egyből tövig akard.

2019. dec. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
31%
Amíg két ujjad nem fér be, addig felesleges a farkaddal próbálkozni. Olyan nincs, higy a 1r cm-es farkaddal misszionáriusban nem érsz el odáig, max ha tenyleg mindketten baromi kövérek vagytok. Csak valamit nem jól csinálsz...
2019. dec. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Ujjaim beférnek akár 4 is néha és nem vagyunk 70kg-nál többek egyikünk se
2019. dec. 4. 13:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!