Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szinte semmilyen pózban nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte semmilyen pózban nem tudtam eddig berakni neki. Hogy próbálkozzak?

Figyelt kérdés

Barátnőm és én is szűz vagyok, viszont a szűzhártyája már nincs meg. Most próbálkoztunk másodszor lefekdüdni de megint nem jött össze, korábban misszionárius pózban próbáltuk, viszont akkor nem is ért el a farkam odáig hogy be tudjam rakni(nem túl nagy, 14 cm kb), és így a sikertelenség meg a stressz miatt lelankad, most is így jártam, ezúttal lovagló pózban próbáltuk, fel is voltam izgulva, rámült, de nem akart bemenni, ahogy próbálkoztunk volt amikor nyomta is és fájt nekem és mivel nem ment és ideges voltam, izgultam, ezért megint lekonyult. Ő pedig ezt magára veszi és emiatt már majdnem másodszorra szakított velem hogy biztos vele van a gond. Azt még tudni kell hogy júniusban volt egy részleges körülmetélésem és lehet amiatt másképp érnek az ingerek. Kézzel és szájjal már sokszor kényeztettem, de nem tudom hogy kellene próbálkozni hogy sikerüljön.

Normális tanácsokat várok



2019. dec. 4. 11:48
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Uh, hat jolvan ne band, lesz maaas 😁😁😁
2021. jan. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszi 😊, próbálkozok, azóta nem volt még senki már több mint egy éve
2021. jan. 24. 11:59
 23/24 anonim válasza:

Megkerdezhetem mennyi idos vagy?

Amugy majd tutira eljon az alkalom, ne keresgelj, felesleges :)

2021. jan. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok, egyébként nekem nem csak szexre kell valaki, szeretnék majd normális kapcsolatot újra

Amúgy ha gondolod írj privátban úgy szívesebben beszélek több mindenről

2021. jan. 25. 12:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!